Sziasztok!
Egy Indesit IWE8168B(EU) mosógép került hozzám alsó betonsúly nélkül. Tudnátok segíteni hogy találhatnék ilyet? Vagy esetleg nincs valakinek? Sajnálnám kidobni a gépet emiatt, mert nagyon szép állapotú, ráadásul inverteres. Indesit IWB6143-as gépem van, de azé nem jó erre.
Köszönöm előre is a segítségeket.
Van egy Indesit WIE127 mosógép rokoné elhozta nézem meg mi lehet a baj a gépel közölte a fűtőszál régóta nem jó benne ki is van kötve de mosott anélkül legalábbis ezt mondta nekem.
Bekötöttem elindul rendesen mágnesszelep kinyit vizet engedi kb 6-7 perc múlva az egyik mágneskapcsoló elkezd kattogni és a kijelző villódzik és F07 hibát jelez semmire nem reagál csak ha áramtalanítom.
Ha másik programra rakom pl öblítés centrifugázás indítás után egyből fellép ugyanez a probléma.
F07 hibakódra azt írja -Fűtésrelé beszorult-
Mi lehet a baj szerintetek? Köszönöm előre is a segítségeteket kábelbarát.
Tisztelt Kollégák!
A segítségeteket szeretném kérni! Van egy címben szereplő hőszivattyús szárítógépünk, ami nem szárítja meg tökéletesen a ruhákat, mindig nedves marad egy kicsit.
Elég sok alkatrészt kicseréltem már benne gondolván, hogy már kicsit kopott, kicsit használt, de sajnos az állapot nem javult.
A következő alkatrészeket cseréltem benne:
| 2 |
C00305794 Dobtengely készlet (eredeti) INDESIT szárítógép / RENDELÉSRE |
| 3 |
C00255284 Tartóelem INDESIT szárítógép (1cs=4db) |
| 4 |
MSU506 Szűrő, ajtó (eredeti) INDESIT szárítógép |
| 5 |
C00280393 Szűrő (alsó, eredeti) INDESIT szárítógép / RENDELÉSRE |
| 6 |
C00258575 Filc első (eredeti) INDESIT szárítógép |
| 7 |
482000029581 Szenzor (eredeti) INDESIT szárítógép / RENDELÉSRE |
| 8 |
C00258640 Filc, hátsó (eredeti) INDESIT szárítógép / RENDELÉSRE |
| 9 |
C00291937 Hőérzékelő (eredeti) INDESIT szárítógép / RENDELÉSRE |
Mindezek ellenére a program végén a ruhák nedvesek maradnak. Mit lehetne tenni még? Olvastam egy orosz fórumon, hogy a vezérlő panelon kell a nedvesség szenzor "megfáradt" ellenállását kicserélni, de részleteket nem közölt. Tudnátok ebben segíteni?
(szárítás közben a ruhák "forróak" --> a hőmérséklet megfelelő)
Köszönöm előre is!
Üdv!
Látezik olyan, hogy az Arcadia vezérlőnél az EDTO173.4 táppanel csak 12V-ot ad le és a kezelőpanelon van csak 5V, amit egy helyi táp IC állít elő?
Köszönettel:
NA