Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT WIDE146DE 28392390000 C00142118 EPROM

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
3.1 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT WIDE-146DE WIDE146DE C00142118 EPROM WIDE 146 DE 00142118
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit WIE 127 EX mosógép fűtés és végtelen ciklus hiba
Sziasztok!

Előre kijelentem, hogy nem vagyok szakember elektronikában, csak egy valaki aki ódzkodik a cuccok visszakézből való kihajításától...és ha lehet "kontárkodik" a megmentésén inkább... Ne kövezzetek meg :-)

A mosógép tehát a tárgyban szereplő alany. Type Number LB 2000 C (Saját, nem szomszédé vagy bárki másé. Megvan....13 esztendeje)

Hiba jelenség: 2 (kettő)

Megnyilvánulás:

1. Hiba.
Ez abban nyilvánul meg, hogy a mosógép nem fűti a vizet. Végig "monitorizált" mosási ciklusok után teljesen egyértelmű, hogy a víz végig jéghideg. Ez már így van hosszú ideje.
Ami nagyon furcsa, hogy hibakód nincsen (digitális kijelzője van), semmi jelzés, hogy valami gond van és emiatt nincsen fűtés.
Mivel lelkes amatőrként utána olvasgattam, gondoltam szét szedem és megnézem, hátha laikus szemmel -de azért információkkal az internetről- találok valami hasonló hibát...és ha nem is oldom meg, de legalább tudom, hogy mihez tartsam magam ha szerelőt hívok. 

Amit csináltam annyi, hogy kiszedtem a fűtőszálat. Nem látszott nyilván rajta semmi extra...gondoltam, hogy hát ha 220 akkor legyen neki 220. Egyenesbe kötöttem tehát a hálózatra...másodpercek alatt vasalóforróra melegedett...nekem jónak tűnik. Persze, terhelés alatt a gépbe visszatéve megmérhettem volna az ellenállását is..ez kimaradt. 

Minden mást végig néztem, alaplapot kiszedtem...bizonyos helyen igencsak gyanús koromra leltem...na mondom, itt tuti megvan a ludas...de ahogy lesepertem a kormot semmi nyoma valami kiégett alkatrésznek. Csatoltam néhány képet. ... Tényleg, miután lesepertem a kormot, alaposan megnéztem és semmi, nyoma sem látszott valamilyen hibának, ellenállás szép, az érték csíkok rajta teljes színűk "pompájában" stb.

Amikor vissza tettem...nyilván elfelejtettem egy kábelt visszatenni és: F-03-s hibakód ...de rögtön eszembe jutott, hogy a fűtőszerkezetből kiszedtem és megnéztem ....gondolom a termosztátot..majd miután visszatettem, ennek felejtettem el a kábelét becsatolni. Miután ezt visszahelyeztem a hibakód megszűnt. 
Erről ennyit tudok.

2. Hiba
A teljes mosási ciklus lezajlik, azonban amikor még 1 perc lenne hátra, tehát 00:01 állásnál a kijelzőn, végtelen ciklusba megy át. Öblítés vagy mi lehet...forgatja jobbra-balra, majd mintha kevés vizet is szívna, majd ezt játssza amíg ki nem kapcsolom. Ha kell órákig tudja csinálni. Ezek után ha átteszem az Öblítés részleges programra, azzal lemegy és megjelenik az End felírat. Ez is már hónapok óta így megy, így van használva.

Kb ez lenne az én "helyzetem" :-), és ebben kérnék valamilyen módon tanácsot, segítséget.




Tisztelettel Mindenkinek!
Sándor
Indesit WIDL 126 mosógép R20 as ellenállás tényleges értéke
Sziasztok! Öregszem erősen és butulok is! Indesit (mindegy a tip. Mert mindegyikben ugyan ez van Pl.WIDL 126) elektronikában az R20 as ellenállás értéke érdekelne. Ha négysávos, akkor 1, 4 Kohm, de 220 Komh a kiszerelt állapotban az értéke, ez nem igazán jó. A helyén mérve a táp IC bemeneti ellenállása miatt nem jó érték megint, még a céljára sem jöttem rá, hogy mi a szutyoknak van ott? És nélküle is működik a táp, mert másik irányból is megkapja az egyenirányított hálózati feszültséget. Közvetlenül a hálózati diódák és a kondi után csatlakozik a táp IC re Azért érdekel csupán, mert az egyik masinában szétégett. Megköszönném, ha valaki elárulná a tényleges értékét. Doki
Az Indesit Arcadia mosógéppaneles mosógépeknek , hogy lehet bekapcsolni a tesztjét ?Elvileg van(?)Vagy nincs(?)Vagy butaság(?)
Sziasztok ! Előre elnézést kérek a tájékozatlanságomért ! Szerintem lenni kell az Indesit Arcadia mosógéppaneles mosógépeknek is , mint pl. a Whirlpool , AEG,Electrolux,Zanussi ,Bosch,Siemens,Samsung mosógépeknek, olyan gomb kombinációnak , amivel teszt programba kapcsolható (?)Vagy nincs (?) Lehet , hogy butaságot kérdeztem (?)Ehhez kérem a véleményeteket ! Előre is nagyon szépen köszönöm . Üdv jano
Indesit IWD 7125 (EU) mosógép Arcadia panelje a következőt produkálja : forgatásig elmegy , de nem forgat . Centri jó . Miért ??
Sziasztok ! A fent nevezett mosógép az előmosásnál ajtót bezárja , vizet vesz , majd amikor forgatni kellene , egyet ránt , de nem forgat . Centrire kapcsolva rendben centrifugál . Miért van ez ? Ehhez kérem a véleményeteket ! Amit előre is nagyon szépen köszönök . Üdv jano A müa. ház címkéjéről megpróbálok fotót föltenni !
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce