Sziasztok! A fent leírt szárítógép került hozzám,túlfűtés és csak egy programon hajlandó szárítani-hibával!NTC-re gyanakodom valaki tudja-e az értékét szobahőmérsékleten? Köszi!
Sziasztok ! Az Indesit Arcadia mosógéppanel , a mosógép ajtót bezárja . LED nem világít . Nem lehet semmit sem beállítani és működtetni . Az Indesit Arcadia teszterrel ugyan azt csinálja mint a mosógépben . Találkozott valaki már ennek a panelnek az ilyen hibájával ? CODE :215009585001 B.C. :30410783 SW:1.3.9 .Holnap készítek fotókat is . Most , a szénpor lemosása után , éppen szárad a panel . Köszönöm figyelmetek . Üdv jano
http://kepfeltoltes.hu/150625/Indesit_WITL125_A_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/150625/Indesit_WITL125_F_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/150625/panel_uP-A_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/150625/panel_uP_F_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/150625/panel_t_p_A_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/150625/panel_t_p_F_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Indesit WIDL 106 mosógép nem megy végig a program ez a gond vele,Nem vagyok szaki mosógép javitásba.Ezért szakik véleményére lennék kiváncsi hogy érdemes e ebbe befektetni?
Üdv!
A fent említett gép egyik napról másikra nem csinál semmit. Szétszedtem, kisebb keresgélés után feltűnt, hogy nem világít a piros ajtó zárva jelzés amikor elindítok egy programot. Gondoltam én, hogy megvan a hiba. Ám az ajtó bezárt. Megvártam míg kinyit, kiszedtem az ajtózárat. Szétszedve láttam, hogy a PTK kicsit fekete felül, de szétszedett állapotban tesztelve tökéletesen dolgozik. Mérhető, hogy átad, illetve határozottan kattan is. Ekkor kiszedtem a panelt. A szokásos kondi cseréken túl vagyok már. Fogalmam sincs, hogy a panelon mi érzi az ajtózár behúzott állapotát.
Abban kérnék segítségét, vagy tanácsot, hogy az ajtózár attól, hogy behúz lehet rossz? Hogy bírom tesztelni, hogy jó-e? A panelon mely alkatrészek felelősek a behúzott állapot figyeléséért?
(Annyi lett közbe, hogy sok ki/be kapcsolás után egyszer elindult a gép, kigyulladt a LED, hogy az ajtó zárva van, ám a program végén rögtön kialudt a led. Nem várta meg míg kinyit az ajtó, tehát úgy érezte, hogy nyitva van, miközben feltépni se bírtam.)
A panel
Megoldódott:
Köszönöm a segítséget, a motor volt a ludas. Kifújtam kompresszorral, ezután egyből elindult. Ekkor leszedtem, és láttam, hogy a szénkefék éppenhogy beleérnek! Kicseréltem, és tökéletesen dolgozik. Tanulságos volt.