Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT WIDL106EX SM

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
1.9 MB
Page
34
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT WIDL106EX SM service manual (1st page)
Preview of INDESIT WIDL106EX SM [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT WIDL106EX SM service manual (2nd page)
Preview of INDESIT WIDL106EX SM [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    INDESIT WIDL-106EX WIDL106EX WIDL 106 EX
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit hűtő típus beazonosítás

Sziasztok, van egy tizenéves Indesit hűtőm, amely erősen penészedik, különösen a mágneses gumi az ajtókon.  A mélyhűtő pedig erősen jegesedik.Feltételezem, hogy a gumi csere megoldaná a problémát. Ezt kicserélném, de csak típus alapján tudnék rendelni a Sinitől. Kiába néztem meg körbe, és belül is, nem találtam típusszámot. Tudja valaki hova lett eldugva? Papírcímkés lehetett és leesett róla?

Még egy kérdés: mennyire okoz gondot, ha nincs teljesen vízmértékben a hűtő? Sajnos anno nem csináltak jó alapot a járólapnak, és megsüllyedt helyenként,

Köszi a segítségeket.
Tamás

Indesit iwdc6145 mosó-szárítógép motor teljes fordulaton indul
Sziasztok!

Indesit iwdc6145 mosó-szárítógép motor teljes fordulaton indul. Első köreben szénkefét kellett cserélni a gépben. Működött is rendesen utána kb 8-10 mosást. Egyszer csak teljes fordulaton kezdte pörgetni a motort és levágta az autómatát, autómata felkapcsolása után ajtót nem nyitja csak ha kihúzom a gépet. Motort kiszedtem, tacho jónak tűnik, ki az elektronika és a csatolt képeken lévő alkatrészeket cserélni kellett. SMD diódák és a triak (BTB10) zárlatosak, tranzisztor pedig szó szerint kettényílott és a lábaiból 2 elolvadt. Csere után újra jónak tűnt a gép egészen 3 mosásig.  Hiba újra ugyan az, motor nagy fordulat, autómata levág, ajtó nem nyílik. Újra alkatrészek csere, de itt már cseréltem az ajtózárat is, mert abba is szét volt törve a hőelem. Gép újra működik, aztán 2 mosás után újra megint magas fordulat, de itt már ruha nélkül volt így csak a diódák lettek zárlatosak a többi alkatrész mérésre jónak tűnik.

Szerintetek, motort dobjam ki, vagy még mindig az elektronikán van a hiba?

Köszi előre is.

Üdv.: G:
INDESIT WITP 102
Üdvözlök mindenkit! A fetnt leírt típusú mosógépünk a hétvégén megadta magát. A vizet felveszi azután semmi. A motor nem megy a fűtőbetét a hál. feszt megkapja. Centrifugálás módban a vizet leereszti, motor nulla. Az elektrónikán feltünő hibát (égést ,fóliaszakadást KH-t) nem találtam. A vízszintszab. ha belefújok kapcsol.Mosogépek javításában jártas kolléga segíségéért hálás lennék. Kuka vagy érdemes belemélyedni? További szép napot: Töröká
Indesit hütő
Sziasztok! Keresek egy indesit hütő panelt. 4062-02/7LF vagy esetleg eeprom tartalmat. Előre is köszi.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce