Kérem city217, kozakg, Ted Helyre,
KézdyA ne szóljon a topichoz!
Hi!
Érdeklődnék, bármelyik ecetsav alapú ragasztó jó,( pl. Mester) vagy csak az FBS?
Köszi
Sziasztok!
Tudnátok segíteni? Lenne ez a mosógép.
Elég koszos a belseje, de néha hülyeségeket is csinál nem centizik csak rendezget.
A prezosztát cső átfújható, de meg kéne néznem a légcsapdát. Csak úgy lehet ennél ha kiveszem a üstházat?
Köszi
Mi lehet a nyűgje?
Jó éjt.
MINDENKINEK. Nem szoktam hibakódokkal bíbelődni. Aeg kiírja mi baja. Többinek megnézem mi baja és megjavítom. De mivel Biatorbágy nekem nincs túl közel, gondoltam most felkészülök előre.
És elnézést, hogy nem írtam ide, mos a masina. Csak hidegen.
Jövő héten referálok, ha már láttam is a gépet.
Halli!
> > > Segitségeteket szeretném kérni .
> > > Kaptam egy indesit tipusú WS84TX EX mosogépet azzal a hibával hogy a fütöbetét nem jó, én ezt kicseréltem. A hiba a következő a gép nem indul el. a biztonsági körök jók mert a viszajelző led villágit. A program kapcsoló motorja viszont nem kapja meg a hajtást a triakja nem kapcsolja.
> > > Nem tudom hogy egy belső rajzzal esetleg tudnál e segiteni, esetleg egy panel rajz is jol lenne, nem tudom hogy a vezetékezés a megfelelöen van e bekötve
> > > Megkérnélek beneteket ha tudnátok ebbe segiteni?
> > > Köszönettel Feri