Tisztelt mosógépszakik !
Mivel én a híradásiparban vagyok jártas, a mosógépekhez nincs sok tapasztalatom. A fenti mosógépünk nem akar elindulni, az ajtót nem reteszeli, a vízszelep nem nyílik, motor nem indul. A kefék jók, a processzor-panelen nem látok semmit... Mit mérjek még meg ?
Sziasztok!
Egy Indesit IWE8168B(EU) mosógép került hozzám alsó betonsúly nélkül. Tudnátok segíteni hogy találhatnék ilyet? Vagy esetleg nincs valakinek? Sajnálnám kidobni a gépet emiatt, mert nagyon szép állapotú, ráadásul inverteres. Indesit IWB6143-as gépem van, de azé nem jó erre.
Köszönöm előre is a segítségeket.
Sziasztok!
A segítségeteket kérném!
A fent nevezett gép a 13-as hibakódot adja."Communikation error between main board and display".De nincs külső hiba.Az összes csatlakozót átnéztem.A vizet felveszi,el is kezdi a mosogatást,melegít is, majd kb. öt perc után leáll!A kezelőpanel jó!A vezérlőpanelen belül hol lehet a hiba,valaki találkozott már ilyennel?
Köszi!
Kérem, guriga és Guest ne szóljon a topichoz!
Sziasztok!
Tudnátok segíteni elindul a program, majd kis idő múlva elkezdi ezt csinálni, míg ki nem kapcsolom.
Ez táp hiba lehet?
Kösz