Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT WISE127XEX 110010 28-30574-0000

WASHING-MACHINE - EPROM
Type: (RAR)
Size
6.0 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    INDESIT WISE127XEX 110010 WISE 127 XEX 28 30574 0000
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit WITL 106 táp javítás után tejes fordulaton forgat
Szisztok

Javítottam egy WITL 106 EVO elektronikát, táp IC kilyukadva,fojtó, 10R szakadás  mert a hálózati puffer elkó lába kirohadt...
Csere után panel elindul, igaz halk sziszegést hallani a táptrafó felől. Tápfeszek stabilak 5.1V , meg a 12V (11.7V) is.
Program is elindul,hibakód nincs, tölti a vizet, de utána átvált "energomat centrire" majd kiugrik az ablakon. teljes fordulaton forgatja a motort.
Triac nem zárlatos, a tacho ák átnéztem, 1K, meg 5,6K , 4148, BC tranzi. OK.
Lehet elszállt a proci, vagy EPROM tartalom sérült?  Csere is jó, vagy újra kell írni a régit ill üreset beletéve megírja ?

Köszi
Üdv
Szabi
 
Indesit Felült. Mosógép WITP 82 Állandó víz beeresztés
Sziasztok.
Került hozzám egy Indesit mosógép azzal a hibával, hogy amint áram alá kerül furán villog rajta az összes led és nem reagál egyik gombra sem. Ki/be kapcsolni sem lehetett, abszolút semmi. Egy teljes átnézés után a vezérlőn találtam 3 db szép púpos kondit. Ezeket újakra cseréltem azóta ez a hiba megszűnt. Lehet ki/be kapcsolni, megszűnt a ledek villogása, lehet programot választani stb. Első próba mosás után a következőt produkálta. Ajtó lezár, majd egyből elkezdi beengedni a vizet, kis idő után megáll majd indítja a szivattyút, kis vizet kienged aztán csend, kis szünet nem történik semmi majd ismét elkezdi beereszteni a vizet ami nem áll meg,a végtelenségig megy. Gépet átnézve nem találok más hibát, minden kitakarítva, vízszintszabályzó csere is volt, panelen nem találok szemmel látható hibát (forrasztás, alkatrész). A szelepek triac-ját cseréltem, de semmi. Ha közben lehúzom a csatit a vízszintszabályzóról akkor akkor a motor indul elkezd dolgozni, relé kapcsol oda-vissza forog, de a víz beeresztés nem áll le. Valakinek van ötlete a hibára, mit tudnék még megnézni?
Köszönöm!
Indesit IWDE7125 mosógép. F13-as hibaüzenet. MEGOLDVA. Ntc 100 K volt 20 helyett.
Mi lehet a nyűgje?
Jó éjt.
MINDENKINEK. Nem szoktam hibakódokkal bíbelődni. Aeg kiírja mi baja. Többinek megnézem mi baja és megjavítom. De mivel Biatorbágy nekem nincs túl közel, gondoltam most felkészülök előre.
És elnézést, hogy nem írtam ide, mos a masina. Csak hidegen.
Jövő héten referálok, ha már láttam is a gépet.
Indesit mosógép
Sziasztok! Van egy Indesit WITP 102 típusú mosógép amelynek az a hibája, hogy beengedi a vizet majd rögtön ki is szivattyúzza. Mi okozhatja ezt? Talán az elektronika? Üdv:Ckó
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce