Sziasztok,
Adott egy Indesit WIA101 gep, nem lehet a futo programot torolni, illetve OFF allasban sem kapcsol ki. Az elektrolitikus kondikat csereltem, atfujtam a potenciometereket kontakt sprayvel, semmi valtozas.
Low End panel van benne.
Bekapcsolas utan minden LED felvillan, majd az elomosas/mosas LED folyamatosan vilagit, illetve az oblites LED villog.
A mellekelt kepet a neten talaltam, de errol a ket ledrol van szo.
Elore is koszonom a segitseget.
Megoldas:
A potenciometer szetszedese es takaritasa megoldotta a gondot, a biztonsag kedveert atcsereltem egymas kozott oket a panelen, a programvalaszto potmeter elegge megvolt kopva, a homerseklet szabalyzohoz kepest.
Koszonom mindenkinek!
Sziasztok!
A fent nevezett gép hol jó, hol nem, ha nem akkor mindegy milyen progit akarok kapcsolni, pár másodperc után kiáll hibára, ami úgy néz ki hogy először kialszik az ajtózár ledje, majd elkezd kb 1 Hz-el villogni. Nos a 3. villanás után elkezd a programozó forogni körbe körbe míg ki nem kapcsolom. A kérdésem az hogy akkor most ez F03 vagy hogy kell kiolvasni a hibakódot?
Sziasztok.
Az emlitett gép panelján bedurrant egy tranzisztor és egy ellenállás.Ezek értéke érdekelne,a tranzisztort 1F-nek nézem az ellenállás 1-el kezdődik és úgy nézem négy számjegyű de sajnos a többit nem lehet kinézni :hmmm: .Az alkatrészek a kép bekeretezett rézén vannak.
Előre is kösz,üdv mindenkinek.
Sziasztok,
Adott egy Indesit Moon 2006
Model: SIXL149S EU
LB2006TRF
Bekapocsol, led teszt lefut. F08-as hibára következtettem mert a LED4 folyamatosan villog (8óránál)
Csatolok egy képet a gépről, és a szerviz doksiról is.
Valaki találkozott már ilyen hibával és ilyen géppel?
Google fordító ezt dobta:
"
Ellenőrizze a J3 csatlakozót a táblán;
Ellenőrizze a nyomáskapcsoló állapotát a 2. és 4. J3 érintkezőkkel (az áramkörnek csak a tartályban lévő víz hiányában kell lennie), a 2. és 3. pólusokat (az áramkörnek csak a tartályban lévő víz jelenlétében kell lennie), és a 2. és 1. tűket (az áramkört csak Ha a tartályban lévő víz eléri az ajtónyílás közepét);
Magas páratartalom a szobában;"
Fűtőszál rendben, konkatrhiba nincs, panelen pad szakadás felvállás és egyéb dolgot nem látok.
Segítséget előre is köszönöm!
Üdv Csady