Sziasztok a fent nevezte mosógép paneljáról szeretnék néhány alkatész információt kapni.A panel code:090215009777.A panelról fel rakok egy képet és be karikáztam azokat az alkatrészeket aminek az értékére lenék kíváncsi.Előre is köszönöm a segítséget.Fel rakok egy másik képet a panelről.
Szervusztok! Már tudom, hogy ez a hiba a víz beeresztő szelep baját jelzi. A hiba a vezérlésben van, amikor bedugom a gépet a hálózatba, a szelep azonnal bekapcsol. Elsőre abban kéne segítség, hogyan kell a vezérlő panelt kiszerelni, hogy megvizsgáljam. Azután esetleg egy kapcsolási rajz se lenne rossz.
A fiók alján maradt egy
INDESIT IWUD 4105 Használati Utasítás.
Ha valakinek ezzel örömet okozhatok, jelentkezzen, ajándékba adom.


Üdvözlet mindenkinek!
A barátom mosógépét próbálom megjavítani. Indesit WD84 T ezen típusú.
A teljes vezérlőpanelt cserére ítéltem, mivel vizet kapott, és a processzor teljesen meghalt.
A SINI ASWO áruházból megvásároltam a bele való panelt, amit eeprom nélkül szállítottak.
Gondoltam, semmi gond, a régi panelból átrakom, és kész.
DE, nem így történt.
Hiába helyeztem át az új panelba az eepromot, a mosógép, sajnos nem működik.
Vajon, még a panelt pluszban is fel kell programozni?
Semmilyen információt nem tudtam megszerezni a benne lévő prociról.
Tudna valaki tapasztalatot adni mit is kellene tenni , hogy ismét működjön ez a jó kis mosó-szárító gép?
Jelenleg annyit csinál a gép, hogy bármely programra állítom, bekapcsolás után , kb 10 mp vel zárja az ajtót, megy kattan egy relé a panelon, és a vizel távolító szivattyú elkezd kipumpálni, majd a program kapcsoló magától megy lassan körbe körbe.
Kipróbáltam, eepromot kivéve is ezt teszi. Nekem olyan, mintha még hiányozna program a központi processzorból.
Tippet előre is köszönöm.
Latyika