Tisztelt uraim!
Van egy Indesit W 93 TEX mosógépem annyi a baja, hogy ha az 5-ös programtól indítom akkor elmegy az öblítésig mag is csinálja de már centrifugába nem lép át csak áll egy helyben és nem csinál semmit a led csak világít folyamatosan a fedél retesz nem old ki. Ugyan akkor ha az 7-től indítom akkor meg végig megy gond nélkül. Mi lehet a probléma, netán szoftveres?
A válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok!
Erről a gépről lemondott a gazdája, vett újat.
A dob csapágyas volt, és a motor szénkeféi voltak elkopva. Gondoltam megmentem.
A dobot üsttel együtt cseréltem (ragasztott), a motor (C.E.SET) kapott szénkeféket és kitisztítottam.
Próba: Csatlakoztatva a hálózatra a LED-ek nem villannak föl, semmit nem csinál. Ha az ajtót becsukom az lezár és úgy is marad míg ki nem húzom a konnektorból.
Az Arcadia vezérlőn találtam 4db ellenállást ami elégett, ezeket cseréltem de nem változott semmi.
A motor, fűtőbetét, szivattyú, mágnesszelepek mérve jónak látszanak.
Ehhez kérnék segítséget, mit nézzek még át rajta? Képet később tudok föltenni a vezérlőről.
Üdv.
Hali.
Adott egy Iwuc 4105 mosógép.Bármelyik program elött amikor lefuttatja a tesztet(gondolom én),beenged egy kis vizet,majd kinyomja,de két percig megy a lugszivattyú.Eztán lefut rendesen a program hiba nélkül.
Mondjuk nekem ez a teszt sem tetszik,mert az egyes tartályba engedi a vizet,és én a kettesbe töltöm a folyékony mosószert,viszont kinyomja a vízzel együtt.
Szóval arcadia panel betegség?
thx
Sziasztok!
Van nálam egy Indesit IWB6143 mosógép, de általánosságban kérdezem, nem csak erre a típusra hanem ami ilyen megoldással kialakított. Szénkefe elkopott. Cserélném, de nem tudom mi a jó megoldás. Eddig úgy csináltam hogy a réz színű szénkefe házból kicsíptem a régi sodrott réz kábelt és odaforrasztottam az új szénkeféét. Szerintetek jó így, vagy más megoldás van erre? Persze úgy értem ha nem egyben akarom házzal cserélni. :) Eredetileg ponthegesztéssel van odarögzítve, de azt nem tudom kivitelezni.
Köszönöm előre is a tippeket.
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos tanácsokat. A sok hozzászólásnak köszönhetően elég ismeretet kaptam a témában. Mégegyszer köszönöm.