Üdv. Mindenkinek. Vizet felveszi 5-6 percig mosogat , leszívja a vizet és be van fejezve a mosogatás , villágít az end . Fűtőszál jó , de megsem próbálja a vizet melegíteni. DEA601 panel van benne és ami mérhető az látszolag jó . Valami ötlet ?.
jó napot a fent nevezet mosógatogépbe keresek olyan smd dual zener diodát amit itt Budapesten meg tudok vásárolni, a paraméterei 2.4v to 47v 350mW, és ha van mód és lehetöség ha valakinek lenne ehhez a tipusú mosógatógéphez eeprom tartalom.
Előre is köszönöm a segitséget.
Sziasztok!
A segítségeteket kérném!
A fent nevezett gép a 13-as hibakódot adja."Communikation error between main board and display".De nincs külső hiba.Az összes csatlakozót átnéztem.A vizet felveszi,el is kezdi a mosogatást,melegít is, majd kb. öt perc után leáll!A kezelőpanel jó!A vezérlőpanelen belül hol lehet a hiba,valaki találkozott már ilyennel?
Köszi!
Sziasztok!
A véleményetekre lenne szükségem a cimben szereplő mosógép kapcsán.
A gépet bekapcsolva, semmi hiba, azonban bármilyen programot inditok (ürités, csavarás is ) az ajtózár bekattanása után bekapcsol a beengedő szelep és addig megy, amig az ajtózár nem old. (vagyis hiába resetelem a programot, az ajtónyitásig engedi befele a vizet. Ha lehúzom a csatit a szelepről, akkor lezár(vagyis a szelep jó, lemérve mindkettő 3,5kohm)
A panelen a triak és az előtét ellenállások jók, de cseréltem mindet.
A kérdésem - lehet hogy a proci derült égből kipukkantotta a kimenetét, vagy eepromhibára gyanakodjak?
Mérve nem mutat rövidet se a táp se a test fele a portja
A panel nem volt szénporos de kapott egy izopropilos fürdőt, eredmény nélkül....
Eepromcserével megoldódott, kösz Janó!