Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

INDESIT WN850WG

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
345.8 KB
Page
37
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar indesit manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
INDESIT WN850WG service manual (1st page)
Preview of INDESIT WN850WG [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
INDESIT WN850WG service manual (2nd page)
Preview of INDESIT WN850WG [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    INDESIT WN-850WG WN850WG WN 850 WG
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Indesit WIN102EX hiba ---> MEGOLDÓDOTT!
Sziasztok! Nevezett mosógép három éves, eddig ment gond nélkül (nem is keveset, a két gyerek gyártja a szennyest rendesen). No, mostanában bármelyik programról indulok, eljut az öblítő adagolása előtti utolsó centrifugázásig, aztán nagyjából fél fordulatra felpörög, és a világ végéig így is maradna. Máskor meg felpörög, de nem a teljes fordulatszámra, hanem valahol 700 1/min körüli értékre, és onnan lassan lecsökken 500 körülire. (Normál működésnél emelt fordulat pár másodpercig, onnan fel maximumra, majd gyorsan le mosási fordulatra, majd újra fel maximumra. Ha ez a rész lefut, akkor engedi be az öblítőt. A bosszantó, hogy a hiba nem rendszeres, ám most már egyre gyakoribb. A panelt már átnéztem (bár a kapcsolási rajza nélkül nem sokat tehetek vele), a csatlakozókat, forrasztásokat rendben találtam (valami Spartan proci van rajta, meg egy rakás normál alkatrész, semmi extra). Szervízt hívtam, ott a motort akarják minden áron kicserélni, egy másik szervíz meg a panelt (egyik olcsóbb, mint a másik, ugyebár). Itt, a fórumon már találkoztam ugyanezzel a modullal, emlékeim szerint a Win82-ben is ugyanez van (bár lehet, hogy a prociban más program van). Valaki találkozott már ilyen hibával? Mi a véleményetek, érdemes neki esni? Ha elektronika-hibás, nem akarom a mosógép árának 3/4-t egy vacak vezérlőpanelre kidobni (amennyiben a proci dobta fel a talpát, mert a többi alkatrészt kicserélem, ha kell). Ha motorhiba, akkor mit tegyek vele? Köszönöm előre is a segítséget! Zoli Szerk.: A hibát a főmotor okozta. Új motorral ismét működik. Célszerű a vezérlőpanelen lévő 4db elektrolit kondenzátort cserélni, ill. a hűtőlemezen lévő triakot BTB12-600BWRG típusúra cserélni. Ez beépített zavarvédelemmel rendelkezik (nem kell hozzá külső RC tag), és nagyobb teherbírású, mint a gyárilag beépített.
Indesit WIE127 (EX) mosógép hiba
Kedves kollégák ! Egy kicsit elakadtam a fenti géppel. A helyzet a következő: a gépet bekapcsolva az ajtóretesz bezár majd a vízfelvétel elindúl 10-20 sec-re. ezután minden folyamat leáll de az időt jelző óra tovább számól majd néhány perc múlva hibajelzéssel megáll. A hibajelzések mindig az aktuális folyamtnak megfelelőek tehát ha vízfelvételnél indítom akkor vízfelvételi hiba ha centrifugára akkor forgatási hiba tehát tudja mit kellene csinálni de nem tudja elvégezni. A tápot átkondiztam forrasztási hibákat javítottam de a helyzet változatlan. Ha valaki találkozott már hasonlóval kérem segítsen! Köszönettel: Lapatnet Frissülés: ma eltöltöttem néhány órát a készülék társaságában és a következő dolgra jöttem rá: ha a termisztorról lehúzom a csatlakozót a program elindul de miért nem jelzi a hibát? A thermisztor mérve jó!
Indesit IDE 44 mosogatógép segítség kellene
A mosogatógépünk A05 hibakódot ír ki. A használati útmutató szerint, ez azt jelzi hogy a szűrőt ételmaradék tömítette el. A szűrő tiszta, a vizet üresre kiszivattyúzta. A jelzést az indulás utáni elő percben adja ki. Tudna valaki tanácsot adni hogy mit érdemes megnézni benne? Mi érzékeli a szűrőeltömődést, és hogyan?
Indesit IWE7145 mosógép ajtót magától bezárja
Tisztelt kollégák! Került hozzám 3 db ilyen indesit mosógép mind a háromnak ugyan az a hibája. Bekapcsolom a gépet becsukom az ajtót és az ajtózár egyből lezár. Valaki esetleg találkozott már ilyen hibával? Az ajtózárat néztem az jó a ki triak is jónak tűnik. Segítséget előre is köszönöm. Üdv: Ferenc
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce