Sziasztok! Keresek a fenn említett "újfajta" Indesit mosógépekhez panelt! Minden megoldás érdekel! Köszönettel: ferenc
Sziasztok!
Indesit IWE81683 automata mosógép motort nem indít. Van egy pár Indesit ill. Ariston inverteres mosógépem ami panel hibás. Próbálkoztam javítani, de kevés vagyok hozzá, vagy csak nem tudom a "trükkjét". Mindegyiknél az a hiba hogy ajtót lezár, szivattyú indul, de motor nem forog. A panelen az három lábú inverter "IC-k" (remélem nem mondtam hülyeséget) közül egy teljesen más értéket mutat. Mivel rongálás nélkül nem tudom a hűtőbordát leszedni, így egy másik panelt feláldozva 1db IC-t áttettem erre a panelra, természetesen a rossz lábait levágtam. Elnézést a kókányért, de már a sokadik amivel próbálkozok, és szinte biztos voltam benne hogy ez sem fog megjavulni, ezért sok időt nem akartam ráfordítani. Természetesen ez sem javult meg. SMD alkatrészeket körülötte mérve jónak tűnnek. Van valami "hard reset" amivel a hibát törölni lehet, vagy valóban ilyen esetben menthetetlenül elszáll más is a panelon?
Kösz előre is a segítséget.
Üdv.: G.
Üdv!
Segítséget szeretnék kérni a géppel kapcsolatban. Ez ugye elvileg jelzi a sóhiányt, és az öblítőszer hiányt, ám az öblítőszert nem jelzi, a sóhiány visszajelzés meg ki sincsen építve. A Reed érzékelők jók. Ill. valaki meg tudná nekem mondani hova van bekötve a sótartály érzékelője a panelon?
Előre is köszönöm.
Üdv , ma sikerült találkáznom egy ilyen gépel ami mosás után az első öblítés élőt elkezd centrifugálni a végtelenségig , még ki nem kapcsolják . Ugyan ezt csinálja ha csak sima öblítésre teszem : Beveszi a vizet öblít kéziszivattyúz és után semmi molyolás , ruha igazgatás egyből elkezd ezerrel centrizni .Próbára egy motort ráakasztottam de hiba u.a. Nem akartam becipelni az egész gépet csak a panelt kaptam ki , de nem látok rajta semmit. Valami ötlet , esetleg eeprom hiba ?