Üdvözlet! A mosógép elcsípett tápkábellel került hozzám. Kábel cseréje után az ajtó egyből bezár ahogy a dugvilla bedugásra kerül. Program kiválasztása megy indítás után a funkció led az adott programnak megfelelően világít. Perifériák rendben(ajtózár, motor, fűtőbetét, szintkapcsoló)
Panel kiszerelése megtörtént, égést nem találtam. Valaki találkozott már ilyen hibával? Segítségeket előre is köszönöm.
Kedves Szakik!
Van egy INDESIT WD105T mosó-szárítógépem,aminek a programkapcsolója bekapcsoláskor indulás helyett csak körbeforog.A vizet felveszi.
A szénkefék jók,kifújattam a motort.Fűtőszál és ajtóretesz szintén jó.
Mi lehet a gondja?Mit nézzek még át?
Köszönöm a segítségeteket!
Üdv: Tivi
Szevasztok kellene egy kis segitség ,ez a mosógép a sajátom,észrevettem hogy sokáig megy a programja,aztán jobban megfigyeltem hogy lassan szedi a vizet,az lenne a kérdésem van e belül valamilyen szürő,eddig még hál istennek nem kellett szét szedni,pedig már egy pár éve megvan,meg egyuttal már azt is megkérdezném hogy kell kipucolni a kinyomó pompát,mivel ennek nincs az elején kitekerhető szürő.
Sziasztok!
Az INDESIT WIN82 mosógép ARCADIA panelje hozzám került javításra.A kezelőlapot csatlakoztatva a kábellel,a lakat (piros) LED villog.A funkció gombokkal a(zöld) LED-ek vagy bekapcsolhatók vagy gyorsan villognak.Az áramfelvétele a panelnek a 230v-50Hz-ről,I:50mA.A tápfeszek,DC, Ut1:5V és Ut2:12V.Az ajtóretesz csatlakozó, J004,2.-3. pontját rövidre zárva,(mintha az ajtóretesz bekapcsolt volna) rángatja a LED villogás ütemében a 230V-50Hz-t.Leválasztó trafóról mérem.Hűtőbordát kivettem.Hogy a takarásában lévő alkatrészekhez is hozzá férjek.Találtam egy olyan kölyökbolhányi alkatrészt,ami rövidzár.Ez a C007 ELKO SMD tranyó felöli oldalánál van.Két egymással párhuzamosan elhelyezett ellenállás(?)(Csak elhelyezés,nem elektromosan.)Az ELKO felöl:0 R.Mellette 4,68K.Az SMD tranyo lábánál:10k.Fotót próbálok föltenni!Lehet,hogy ennek az ellenállásnak a zárlata okozza a hibát?Megmondaná valaki,hogy mekkora ellenállásúnak kell lenni ennek az alkatrésznek?Nagyon szépen köszönöm,előre is,a válaszaitokat.Mégegyszer köszönöm.Üdv Jano