Sziasztok!
Ez a JVC AV-21JT5EU készülék megnémult. A végfok (tda7267a. az eredeti mérhetően rossz) csere után egy pillanatra megszólalt, majd ismét csönd.
Az IC adatlapja szerint semmi "extra", csupán egy "stand.by" láb ami plusz... és itt kezdődik a probléma. Ez a láb alapban egy kondin keresztül földre van kötve. Ha ezt elemelem, szól rendesen a tévé, viszont készenlétben pattogás hallatszik a hangszóróból. Visszarakva a kondit nincs pattogás, de bekapcsolva hang se!
Tudja valaki az ufókon kívül mi okozhatja még ezt?
(táp rendben, kondi be-ki csatoló cserélve...)
Már csak egy jótanács mentheti meg attól, hogy felgyújtsam.
Üdv, Z.
(ez már elgondolkodtató.. bekapcsolt állapotban a végfok tápja 16v, ilyenkor néma mint egy sügér... készenlétben 8v, akkor viszont "él")
hello
i need the software in the memory IC /eeprom of a jvc LT-42A85BU LCD TV. anyone can help please?
maybe someone has this board and want to make a copy? the software is damaged in my tv, it's useless now :(
Kedves Kollégák!
Ehhez a Tescós csodához (JVC LT-40HG48,ch:17MB82S) keresek flashtartalmat.
VES400UNES-05-B kijelző van benne. Ha valakinek lenne, kérem szépen küldje el.
Előre is köszönöm.
Sziasztok!
Újabb beteg :)
Ha bekapcsolom, készenlét van, a led át is vált hamar, de onnantól kezdve semmi.
A 8V helyett 6,9 jön le, az 5V helyett pedig 3,4V.
Valami 5letet kérekszépen ::)
Köszönöm!
Üdv:
Pityesz