Kedves mindenki!
Az eredeti mainboard picit megégett, vettem helyette másikat, más FW-el. Kérdés, hogy tudnám ezt frissíteni kép nélkül, illetve van-e valakinek hozzá firmware-je? Gugli nem segített.
Köszönöm.
Szép estét kívánok Mindenkinek!
Szeretnék egy kis - naaaagy - segítséget kérni a szóban forgó csodához - JVC LT40HG45E, Vestel 17MB62 2.5 sasszival - a standby ledje villog, nem kapcsol be. Tápjai rendben vannak. Esetleg nem volna valakinek egy drivere a készülékhez? A cetlijén a következő áll:
10078266 23038689 217 40"
26853732 SDIHM13 SK
047b_MB62 (JVC)
Nagyon szépen köszönök minden segítséget!
Üdv: budaioszi
Sziasztok!
A cimbeli lcd tévén koaxról tökéletes a kép, de nincs hang, scartról fekete-fehér és ugrál a kép de van hang. Mi okozhatja ezt a hibát? Mindkét scart csatiról ugyanolyan rossz a kép.
Ha van róla rajzotok légyszi küldjétek át. Köszi.
Sziasztok!
Ezen a készüléken semmi képtartalom nincs, csak csíkok vízszintes/függőleges irányban. T-con táp (rt6923) forr, ha lekötöm a kijelzőt akkor viszont nem. Létezik, hogy zárlatos a kijelző??? Nekem még ilyet egy sem produkált, tapasztaltabbak véleményére lennek kíváncsi.
Köszönettel: Kiss Z.