Sziasztok!
A TV bekapcsolása után feljön néhány pillanatra egy fehér képernyő és TV kikapcsol.2.5 volt körüli feszültség mérhető a színvégfok vezérlésnél mindhárom színnél.Színvégfokon 12 volt megvan tápja 196 volt.Találtam egy tranzisztort (smd),ami a 6.8M jelre hallgat és egyik irányban szakadtnak mértem.Sehol nem találom a megfelelőjét,nem tudom beazonosítani.Interneten sehol nem találok rajzot.A sassy elvileg:JF RMC794.
Minden segítséget köszönök!
János
Üdv mindenkinek ! A cimben emlitett LCD TV tápját szeretném ellenőrizni main nélkül. Az a gond, hogy nem tudom hogyan inditsam be a tápot MAIN nélkül. A táp egyik csatalakozóján a következő jelzések vannak: A_DIM / NC, BL_ON/OFF, PWM_DIM/A_DIM, NC, MAIN POW, LB_PRO, STB_3,3V , GND, BT32V. A stand by megvan az 3,2V, a másik konektoron is van egy STB_5V ott is megvan a 4,9V. Melyik két láb áthidalásával indulhat be a táp, mert amúgy nincs 12V sem 24V.
Kedves Tanyalakók!
A címben szereplő plazma bekapcsolás után kb. 15 perccel elkezd csíkosodni, egyre több csíkkal. Áramtalanítás után bekapcsolás, a kép hibátlan, majd 10-15 perc és kezdődik minden előről.
MEgpróbáltam megörökíteni, a fényképen nem annyira, de a videón jól látható a jelenség.Sajna a videót nem tudom felrakni, szedtem le róla képeket, remélem használható.
Van valami tippetek merre keresgéljek?
Előre is köszi.
Hello Tanyasiak!
JVC LT-32A80ZU TV távirányítóját megtaláltam. Jól működik, mert nem ezt használtuk, hanem a UPC/Vodafonos-t.
Szám jele: JVC RM-C1508
Keres ilyent valaki? Írjon elcserélem valamire, nem feltétlenül "főniciai egységre", (bár az sem rossz...)
Nekem nincs rá szükségem.
Ajándékozzuk meg egymást.
Átvehető személyesen: Budapest XI. kerületben
Ha kell, küldjem el?

