Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

KENMORE DRYER 110.86863100 SCH

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (JPG)
Size
78.7 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar kenmore manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    KENMORE DRYER 110 86863100
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Siemens Siwamat XTS 1231 felültöltös mosógép ékszíj csereszabatosság
Üdv! Egy olyan kérdésem lenne hogy a Siwamat 1314 4J eredeti szíja (cikkszám 3870122aa04j1314) helyett lehet-e az azonos kódú whirlpoolt betenni? Egyesek szerint nem mindig talál, mégha ugyanaz is lenne a kód... Elég nagy az árkülömbség (2000ft vs 10.000)... Köszönöm válaszotokat elöre is!!!
Hotpoint Ariston 4D X/HA hibajelzés
Sziasztok! Történt tegnap, hogy reggeltől estig (7-23h) kissé nyitva volt az egyik ajtaja a fent megnevezett hűtőnek. Amikor hazaértünk az fogadott minket, hogy szakaszosan sipol (2perc ajtó nyitva tartáskor szokott) és villog sárgán a Super hűtő és a Super fagyasztó lámpája szakaszosan.A power led zölden ég.De mivel csak kicsit volt nyitva a hűtő így nagyon nem hűltek le a dolgok bent, meg gondolom folyamatosan ment is a hűtés.. Becsuktuk, a szakaszos hangjelzés megszünt, de továbbra is villog a 2 led és halk buzzer hallatszik. Próbáltuk kikapcsolni, bekapcsolni (potméter balra teker teljesen majd vissza, teljes áramtalanitást is, de csak nem akar eltűnni a jelzés, tettem be egy hőmérőt a fagyóba, eddig folyamatosan csökken a hőmérséklet (egy órája van benne egy mezei digitális hőmérő, szabadtérről (30fok -ról áll át szépen lassan, most -5 fokot ír) Manuál szerint fagyasztó 0 fokon fog maradni ilyenkor... MANUAL Most felnyomtuk mind a 2 potmétert maxra, hátha visszahűl minden és akkor elalszik... Olvastam egy szerviz check megoldást, hogy a 2 super hűtő gomb egyszerre megnyomásával teszteli magát, de nem reagált rá, viszont 1 kompresszoros a gép és búg is bekapcsolás után kb 10perccel, valamint a hátulján a rács meleg, és bizonyos pontok a no freeze hűtő által ugye melegek. Valakinek ötlet? :/ Remélem nem egy ilyen baklövés miatt megy tönkre a hűtőnk.. Köszönöm előre is!
Power cyclone 8 philips porszivó nem lehet tölteni .
Sziasztok ! A fenti gépezet  töltőre  téve E 7 hibaüzenetet jelez . 30 V  0.5  A a tápegysége , letesztelve tudja a névleges értékeket . A márkaszervizben egy másik töltővel rendben működik . A csatlakozás mágneses tappancson keresztül történik . Labortápon keresztül is próbálkoztam a töltéssel egy pillanatra  vesz fel áramot majd jön az E7 ami táphibára utal legalább is azt mondták a tulajnak a szervizben . Mivel azt a filléres tápot 16 eFt   forintért kínálták  talán érdemes volna  a dolgot egyértelművé tenni . A táp szétbontva minden kondi átmérve ESR  is oké.
Várom hozzáértők hasznos ötleteit .  Üdv !
Jura Impressa F 50 meghajtó motor probléma

Sziasztok

Jura Impressa F 50 kávéfőző meghajtó motorja csak  felfelé irányba hajlandó forogni , szépen elindul fölfelé, nem vált forgásirányt a felső holtpontnál

hanem tovább forog és ha hagynám , darálná a meghajtó fogaskereket. A motor kiszerelve is csak egy irányba forog , hallani a relé csattanását

a forgásirány váltásához, egy pillanatra megáll, de egy irányba forog tovább., aztán leáll és kiírja a hibát. Végállás kapcsolók nincsenek, jeladós vezérléssel  számolja a

főzőegység mozgását. Tettem bele másik jeladót, azzal ugyanezt csinálja. Kérem, ha tudtok segítsetek, kapcsolási rajzot nem találtam , mechanikailag a gép kifogástalan. Köszönettel : Gyurkoca.

Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce