sziasztok:
ha valakinek lenne kéznél ilyen, és megmérné a méreteket, megköszönném.
Bálint
Sziasztok Mesterek!
Adott a címben szereplő autórádió (rajz a tanyán). Amikor bedugom a táp(stb.) csatlakozót, 2 másodpercre felvillannak az előlap fényei és megjelenik az "ALL OFF" felirat, majd teljes sötétség és néma csend. Innentől csak a reset gombra reagál. Ha ezt megnyomom, ismét felvillannak a fények, ua. a kiírás, aztán megint csend.
A BackUp +5V megvan, de állandó jelleggel jelen van a PowerOn +5V, és a +8V is. Az én értelmezésemben utóbbi kettőnek csak bekapcsolt állapotban kellene megjönnie. Vagy rosszul gondolom? Mellesleg a BackUp +5V-ot kapcsoló tranyó olyan forró, hogy az ujjam 1mp-nél tovább nem bírja. (De a fesz megvan és stabil.)
Próbáltam másik előlappal is, de azzal is ua. Végső esetben szerzek mégegy ilyen rádiót és összehasonlító méréseket végzek. De ez valszeg csak holnap lesz. Addig is minden ötletet szívesen vennék!
Köszönettel:
Gyula
Tiszteletem!
Jófogáson vettem egy Kenwood KRF-V4060D rádiós 5.1 erősítőt.
Sajnos nincs hozzá magyar használati utasítás. Ha valakinek megvolna és feltöltené azt megköszönném?
Üdv,Sándor.
Köszönöm a segítséget! Google fordítóval lefordítottam ami nem volt érthető számomra.
Sziasztok!
Adva van a címben szereplő eszköz, a hiba a következő, minden működik normálisan de egy idő után leáll.
Szemre a puffer kicsit mintha puffadt lenne de ez nem 100%.
Ez okozhat leállást?
Szóval KENWOOD KRF-V7070D a kicsike....