Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

KOERTING MADRID 23 531 24 571 RADIO 1963 SCH

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
1.3 MB
Page
---
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar koerting manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    KOERTING MADRID 23 531 24 571 RADIO 1963
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
helyettesíthető-e vele?
Van egy Marantz Pm-64 típusú erősítőm. KIment belőle az STK3102IIA meghajtó stk fél oldala. Ki kellene cserélnem. Ilyen stk.t már nem találok, de van helyette STK3102III. Helyettesíthető vele? Előre is köszönöm.
Lemezjátszókhot tű beazonosítás.
Üdv. Mindenkinek! Szeretnék segítséget kérni 2db.lemezjátszó készülék tű beazonosításához ill. mit ajánlotok bele. TelefunkeN S900 Unitra G-1100FS Daniel. Kösszönöm.
Magnat VC-1. Tápja meghibásodott
Sziasztok! Egy Magnat VC-1 erősítő-DVD tápja meghibásodott. Eredetileg a 390uF 400V-os szűrő kondenzátora meghibásodott, megszakadt, mindössze néhány nF mérhető rajta. Csere után sem indult, a stby LED pirosról zöldre váltott bekapcsolás után, de ezen kívül semmi, vissza (ki) sem lehetett kapcsolni. Az UCC2808-D1 Ic cseréje után már annyi változás történt, hogy bekapcsolás után pár pillanattal újra kikapcsol. Az UCC-nek tápot adó 78R12 IC 12V leesik. Ha kikötöm az UCC táp-ellenállását, megmarad a 12V. Gyakorlatilag Az UCC körében levő összes alkatrészt leellenőriztem, beleértve a meghajtott FET-et is, de más hibát nem találtam. A gyanúm a trafóra terelődött. A primer két sorba kötött tekercsből áll, az egyik induktivitása 0,02mH, a másiké0,09mH. MIvel nem ismerem a készüléket, nem tudom eldönteni, hogy jók-e az értékek. Nem tudom, tudna-e valaki segíteni? Még annyit, hogy annak idején készítettem egy (sorkimenő)trafó vizsgálót egy VT TV sorvégfokozatából. Ezzel megtáplálva a trafót, kb. 40V-ig teljesen normálisan viselkedik, de 140-160V os impulzusokkal már zárlatot mutat. Ez azért lehet attól is, hogy nem bírja a TV sorvégfokozata, de (talán) attól is, hogy valahol átégett, zárlatos a Magnat trafója. Ha valaki tudna segíteni (akár rajzzal is), megköszönném. Köszönettel: Attila
Technics SA-DX930 erősítő hangerő hiba: A hangja elhalkul.
Segítséget szeretnék kérni, egy Technics erősítővel kapcsolatban.  A hibája, hogy bekapcsoláskor megvan a normál hangerő majd 2-3 mp. után elhalkul. A potméterrel lehet a hangerőt szabályozni. A kimeneti relék bekapcsoláskor kattannak Ha újra ki-be kapcsolom akkor is megjön a hang aztán mindjárt elhalkul. Nekem az előző tulaj azt mondta, hogy valószínű digitpanel hibája van.Kérdezném, hogy mit nézzek meg először? Előre is köszönöm.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce