yamaha R-700 rádióserösitő rajzát keresem vagy legalább anyi infót hogy, a végfok
müveleti erösitőjének mi a száma ,mert valaki kiszerelte és nincs meg.továbbá pioneer GM3000 auterösitő rajza,és technics su-8 erösitő rajza kellene .előre is köszönöm!
Szevasztok!
Ez a szerkezet kifogástalanul működik, egy baja van: se távirányítóról, se kézzel nem lehet KIkapcsolni(be meg igen). Mivel engem már az infarktus kerülget, kérdezném: a helyrehozatalra akadna bátor vállalkozó?
Kösz előre is!
A legjobbakat Mindenkinek: Thanatos
Sziasztok!
A címbeli antennaerősítőben elégett az LM2594N-12 táp IC. Kérdésem, hogy hol lehet beszerezni vagy mivel lehet helyettesíteni. Ez egy DIP8 tokos 12V 0,5A-os step-down kontroller, ami 24V dc-ből állítja elő a 12V-ot.
Esetleg ha lenne hozzá kapcsolási rajz nem lenne hátrány, mert a panel is megégett a környékén.
Köszi.
jó napot...lenne nálam egy autórádió dvd,seltronic ksd/csd4000,lejátszik mp3-at,jpeg,de a DVD lemezeknek csak a hangját adja,miközben a kép helyett,ez a felirat látható: warning! enjoy sound only while driving....na,kerem,mivel angolból egy betüt nem tudok,nem értem se a szöveget,se a hibát...erre kérnék segitséget...köszönettel...üdv!