Üdvözlöm a tisztelt kollégákat! Egy SABA S 32 TNV 08 t6ip. LCD készülék tápjával /17PW20.1/ olyan gond van, hogy bekapcsolás után indul, van kép, hang, majd kb. 1-2 perc múlva leáll. A C850 /1000UF-50V/ felpúposodva-cserélve!
A C902-es pufferon indítás után 392V, ami lassan voltonként folyamatosan emelkedik és amikor eléri a 450V-ot a készülék kikapcsol. Talán már volt valakinek hasonló gondja. Ha igen, kérem ossza meg velem. Köszönöm!
Hellosztok segitségeteket szeretném kérni a fent emlitett tv-vel kapcsolatba.A tv sasszi száma 11ak28-6. A készenléti led villog a táp kattog és nem indul.azért kérném a segitségeteket hol kezdjem a javitást:annyit tudok hogy a 135v-os résznél 150v van de folyamatosan ugrál 137 és 151 között.A secunder oldalon kicseréltem a kondikat de a hiba még fenn áll a trimmerrel nem tudom állitani a 135v-ot.Várom válaszaitokat üdvözlettel saca
Sziasztok!
Adott a témában szereplő tv. Led hátteret keresek, de sajnos se az Alin se az Ebayen nincs, se sehol. Valakinek esetleg lenne elfekvőben, vagy tud beszerzési forrást?
Érdekes, mert teszterrel megy a háttér, 25V-ot mutat a teszter kijelzője, de az alaplapra dugva semmi. Nyilván a teszter nem hajtja meg úgy, mint élesben az alaplap, szóval valószínűleg csere után jó lenne, ha találnék hozzá. Kínai belsős vacak egyébként, ezekkel csak szívtam mindig.
Sziasztok!
A képe állítólag rózsaszínes, de idővel helyreáll.
Szerintem nem áll helyre, csak a szem szokik hozzá.
Nos A68QCP cső lakik benne, ráírva a samu csőre, hogy LG Philips, gratula...
Rámérve a zöld olyan 500mikroA, ami még annyira tán nem gáz, de a másik két katód meg 1,2-1,5 miliA.
Hogy jártam jobban szerintetek?
Mert én bizony meglőttem, nem turkáltam szervizmenüben meg máshol és jó lett.
Közben egy Sony KV-29X1D is készen lett, kikapcsolgatott, tele volt forrhibával, hihetetlen milyen jó állapotban van a csöve kivételesen :)
Üdv:
Pityesz