"Rajzot, service manualt, jobbra a "Keresem/WANTED" doboz "KATT IDE" gombján keresztül kérj!"
Sziasztok!
Orion HS 700 8 ohmos hangfalhoz keresek információt.
Tudnom kellene a másik megbontása nélkül hogy hány ohmos a közép és a magas sugárzó, illetve soros kötésben vannak-e. Szert tettem 1 párra de az egyikből hiányzik 1 közép, és 1 magas.
A másik kettő tekercse pedig szakadt.
Köszönöm!
Üdv.:Csaba
"Rajzot, service manualt, jobbra a "Keresem/WANTED" doboz "KATT IDE" gombján keresztül kérj!"
Sziasztok!
Szeretnék segítségt kérni tőletek. Van egy Harman Kardon AVR 2000 típusú erősítőm. Kaptam, de hiányzik belőle a tápegység. Szeretném pótolni, felépíteni (mert volna hozzá donor táp) de ha valaki meg tudná monddani hogy milyen szekunder feszültségek vannak a gyáriban az nagyon nagy segítség lenne. Ugyanitt keresek hozzá kapcsolási rajzot.
Üdv, György
1. Neked információ kellene.
2. Neked rajz kellene.
Egyiket sem itt kell kérni, keresni.(Elektro fórum)Erre való az "HiFi, erősítő" topik, valamint a "Keresem/Wanted" oldal, amit a jobb felső sarokban találsz.
Ajánlom figyelmedbe:
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz."
"Rajzot, service manualt, jobbra a "Keresem/WANTED" doboz "KATT IDE" gombján keresztül kérj!"
A következőnél szó nélkül törlöm!
Üdvözlöm a kollégákat! Egy pacsirta rádiót szeretnék áthangolni a keletiről a nyugati URH sávra ha lehet úgy hogy tudja
a teljes tartományt. Erről szeretnék információt kapni ha valaki csinált már ilyet. A megváltoztatandó értékeket szeretném
tudni (kondik, tekercs). A próbálgatás kissé körülményes mert minden alkalommal ki kell szedni a hangolótekercset, és
kicsit tartok tőle hogy a sok beavatkozás csak hibát okoz. Az is érdekelne ha valaki csinált már hogy milyen lett az eredmény?
ÖregTom SzBálintot javasolta hogy talán Ő már csinált ilyet.
Előre is köszönöm a segítségeteket. Üdvözlettel: Majzinger
Sziasztok. Vásároltam két db hangszórót amiről csak annyit tudok, hogy 4.8 ohmosak, átmérőjük 31.3cm, valamint két felirat található csak rajta: a mágnesen A/67, a kosáron 11-74. Ismeri-e őket valaki? Legfőképp a terhelhetőségére lennék kíváncsi. A válaszokat előre is köszönöm. Üdv. Roli