Sziasztok!
A fent említett tévével volna egy kis gondom,amivel nem tudok előre haladni.A hibatünet az,hogy nem kapcsol be,azaz a standby led,a távval történő bekapcsolás utána lassan pulzálva villog és ezt a végtelenségig képes folytatni.Standby állapotban természetesen folyamatosan világít.A tápegységben indítás után megjelennek a feszültésgek ahogy kell,azaz a 12V és 20V is,viszont az invertert nem kapcsolja,tehán az on-off bemeneten nincs meg a 3V.Manuálisan 3V-ot adva neki a háttérvilágítás beindul,de kép továbbra sincs.PFC áramkör puffernén kikapcsolt állapotban 320V bekapcsolt állapotban 386V mérhető,tehát sztm ez is jó.
Main board hiba lenne?
A tulaj szerint már előtte évekkel is szétesett volt a kép,de bemelegés után megjavult,de egyszer csak gondolt egyet és se kép se hang.
Ha mainboard,akkor van valakinek ilyen elfekvőben?EBU60909102 típusú.
Köszi előre is mindenkinek!
HELO mindenkinek segitseget kerek tolletek plazma tv javitasban van hang nincs kep az Y sus on volt egy nagy condi felrobbanva a VS tapon meg a bistositek elegve , kicsereltem elinditom a tv-t kisult az egyik AN xxxxx buffer chip azt csak kivettem es igy probaltam beinditani lenyegeben kellene mukodnie egy chikkal a kepernyon , vagy nem ?
van VS VA 5V 15V reagal a kepernyo ha piszkalon bealitasokat az Y SUS on es Z-n is
Eszrevetelek nem mindegyik MOSfet blokkok melegsenek be az Y-en 5 hutobordabol csak 3 mekegszik a Z n 3 bol csak 2 melegszik a buffer chippe hidegek van skop-om de nem tudom mit kellene ellennorizni egy Y board-on van egy van e valami gyorskepzo leiras vagy video ?
A main-bol skoppal mertem video jelet az van
vajon eszleli hogy hianyzi e buffer chip
elore is kosz ha segit valaki
Sziasztok!
A tv a képeken látható hibát produkálja, az első két kép videó tartalom nélküli. A harmadik képnél a csíkok helyzete és mérete a videó tartalom függvényében változik. Most szereztem bele T-con modult ( LC260W01-A5 ), de csere után is ilyen maradt a kép. Merre lehet a hiba?
Hiba: Sajnos kijelző!
Sziasztok!
Eladó ezen kijelző törött plazma.
Egyben, de alkatrészenként is.
Üdv: Vasmacska
Esetleg kijelző érdekelne..