Tisztelt kollégák!
Kérlek segítsetek! Egy LG 42PC1RR plazma tv, bekapcsolás után bármely gomb megnyomása után a készüléken azt írja ki németül hogy gyermekzárba van a tv.
Távirányítón tudok mindent csinálni, azon kívül hogy a menübe ahogy bemegyek , nem tudok benne lépegetni le fel, csak az első menüpontot tudom elérni. Pedig a le fel gomb működik, mert a csatornát viszi.
Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok!
Adott a címben szereplő LG 32LS3450 32" 720p 60Hz LED HDTV.
Ehhez vennék ajándékba egy külső winchestert, ha érdemes.
(Értelemszerűen filmeket szeretnének róla lejátszani.)
Tehát az a kérdésem, hogy valaki tudja-e biztosra, hogy az USB csatlakozón keresztül egy külső hdd-ről tud-e filmeket lejátszani ez a TV?
Leírásokból nem derül ki, de egy Amazonos user review szerint csak képek és audio fájlok olvasására képes ez a típus.
Köszönöm előre is a válaszokat!
ty
Mindenkinek szép napot,sziasztok.
Kérek segitséget. LG 26LE3300 TIP. TV.
Sem kézi, sem automatta üzemmódban, nem talál csatornát, hangolást kijelzi. Valószinü, hogy DTV üz. módban lefagyott.
Előre is köszönöm.
Üdv!
A fenti gép 10-15 perc múlva leáll. Feszültségek rendben vannak, a mainon a processzort hűtve a hiba megszűnik. Kérdésem van é ezen eredetileg hűtőborda ? Mert ami most van rajta azt csak a hűtőpaszta fogja ! Közben találtam képeket róla, azokon nincs hűtés!! Maradhat így szerintetek, vagy cserélni kell ?