Tisztelt Kollégák ! Nem tudom hogy egyáltalán le vegyem e ennek a tv-nek a hátulját ? Nagyon gyenge a piros és a kék szin . Olyan mint amikor a CRT emissziógyenge. Ilyen TV-be én még csak max égőt cseréltem. Tanácsotokat előre is köszönöm !!
Szevasztok
Hozták ezt a tvt,hogy egy recsenés után,csak egy csik lett a képernyőn,kinyitás után észrevettem,hogy az STV9326relugta magáról a tokot,miután kezdtem mérni a kondikat,a c313 as 100mikrós helyett,csak 10mikrós volt betéve gyárilag,ami alig volt már 4 mikró,a c307 es 100 mikró pedig teljesen kivan száradva,kérdésem hogy a c313as 10mikrós helyett tegyek e100 mikróst ahogyan a rajzon van,vagy tegyem vissza a 10est.
Udv. mindenkinek.
Tegnap nagyon kedves aprilis elsejei meglepetéssel szolgált az LG sokunknak akik WebOs alapu smart tvvel rendelkeznek.Az automatikus frissitő csomag amire nagy szükség lenne mert elég lassu a tv operaciós rendszere, átsegitette a tvket BOOTLOOPBA.Több országban fog jelentkezni a hiba mivel 45 percel ezelőtt mág letölthető volt az LG serveréről a firmware.Az LG nagyon sajnalja meg minden.
Valaki nem tudja hogy lehet USB portról feltölteni a régi müködőképes firmwaret ha a tvn nem fut az OS.
HIBA ELHARITVA.ALAPLAPCSERE :|
Ezentul ha frissiteni akarjuk a smart tv nem kelessz letoltsunk semmit csak siman kicsereljuk az alaplapot es kesz a frissites.Gyors es egyszeru.DIY.Csak azt nem tudom hogy akinek lejart a garancialis szervizideje az majd kicsengeti a tv aranak a felet egy ujj firmwareert.
Sziasztok!
Egy LG tv inverterébe keresek ilyen lehetetlen értékű,
5pF minimum 1600-2000V-os leválasztó tárcsakondikat, 6db-ot.
(sürgős)!!!
gabisat@gmail.com