Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 37LK460-CC 42LK460-CC 47LK460-CC CHASSIS LP91U CHINESE

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
7.2 MB
Page
36
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG 37LK460-CC 42LK460-CC 47LK460-CC CHASSIS LP91U CHINESE service manual (1st page)
Preview of LG 37LK460-CC 42LK460-CC 47LK460-CC CHASSIS LP91U CHINESE [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG 37LK460-CC 42LK460-CC 47LK460-CC CHASSIS LP91U CHINESE service manual (2nd page)
Preview of LG 37LK460-CC 42LK460-CC 47LK460-CC CHASSIS LP91U CHINESE [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG CHASSIS LP-91U CHINESE 37LK460CC 42LK460CC 47LK460CC LP91U 37 LK 460 CC 42 47 LP 91 37LK460 42LK460 47LK460 37LK460-CC 42LK460-CC 47LK460-CC
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Philips 42PFL6067H/12 ki-be kapcsolgat magától.
Sziasztok! Holnap (az-az pénteken) megyek megnézni egy a címben említett TV-t. A hibajelenség amit mondtak róla (még nem láttam): Néha bekapcsol majd kikapcsol és ezt ismételgeti. Van mikor elég sokáig bírja, de előjön a hiba! (KIKAPCSOL magától) Amikor kikapcsol a STBY led világít. Én elsődlegesen a TÁPEGYSÉGRE tippelek a hallottakból. Ezért keresem a rajzát neki, hogy ha megyek akkor egyből tudjam hogy milyen alkatrészeket is kell vinnem. A kondikra gondoltam elsőként. Elméletileg ennek kell benne lennie: http://www.agelektrometal.com/dps-119cp-dps-119cp-a-2950298304-philips-42pfl6067-k12-power-board-besleme-karti-psu Vagy ha van valakinek tippje aki ismeri ezt a tápot, hogy mit érdemes kapásból cserélni rajta vagy mérni.... Azt az infót is szívesen fogadom. :) És még, hogy a táp kimeneti csatlakozóin pontosan milyen feszültség értékeket is kellene majd mérnem ha nincs feltüntetve a panelon. Az infókat előre is köszönöm.
LG 32lb650v készenléti üzemmódból nem kapcsol be

Sziasztok!

LG 32lb650v tv készenléti üzemmódból nem kapcsol be. A bekapcsolásra 7-et villan hibakódként. A táp panelen nem található hibás alkatrész. Mi lehet a hiba oka? Hogy lehetne a tv-t bekapcsolás nélkül reset-elni esetleg?

Válaszd ki a megfelelő fórumot, majd adj neki címet és írd be a kérdésed.
A téma címe tartalmazza a hibás eszköz márkáját és típusát. Szintén tartalmazza röviden a problémát.
pl: ACER AL1711 monitor képernyője 5 másodperc után kikapcsol

A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet!
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el.

LG 50ps2000 plazma, Firmware hacket tud valaki?
Van nekem egy a címben említett verziószámot jelentő plazma tvm a falon. Van az oldalán USB port amin keresztül tud pendriveot fogadni, amiről MP3-at vagy képeket lehet tolni. A nagyobb tesója az 50ps60xx vilmeket is tud lejáttszani. Valahol anno olvastam olyat hogy a két cucc között lényegében csak firmware különbség van, és valaki hirdette is hogy házhoz megy és megcsinálja ezt LG tvken. Nincs vkinek váletlenül erröl infója? Esetleg maga a firmware illetve hogy hogyan is kell a frissítést csinálni? Egyébként nagyon komálom a TV-t, még nem sikerült beégetni pedig PC-n szoktam rajta gamelni :) Igaz évente egyszer előfordul hogy kikapcsol de nem tudom ez mi lehet, hozzá se kell nyúlni, távval azonnal ujra bekapcsol. Szoval ezzel nem zavartatom magam :)
LG RE -32FZ10PX VIDEÓ VÉGFOK
Sziasztok kedves tanya lakók! a fent említett tévé került hozzám javításra vagyis már kész tökéletesen működik :taps2: , videó végfok icé volt zárlatos :oops: a piros ágyú meghajtója TDA 611Q elkó is cserélve 250V 4,7 uF .a hiba jelenség :hmmm: :fehér fény visszafutási csíkokkal már több ilyen ícét cseréltem, azt szeretném kérdezni hogy miért zárlatosdanak ezek be :hmmm: ??ÜDV! Zsolt.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce