Szervusztok!
A fenti LG 42LB-650V-ZN tipusú TV bekapcsoláskor csak az JG logot írja ki, azon kívül semmit nem csinál, nem kezelhető. Szerintem alaplap hibája van, ezért keresek ilyen alaplapot (fénykép mellékelve), vagy olyan szakit, aki újra tudja írni a panelt. Esetleg csere is érdekel: nekem a T-CON-os kívitelű, jó panelem van, elcserélném a képen látható panelre.
Köszönettel:
Attila
Üdv.
Van egy ilyen TV-m és két hete már így sípol, mostanra már elviselhetetlen lett, inkább be sem kapcsolom.
Anyámék/idősebbek nem hallják, de minket fiatalabbakat nagyon zavar.
Belülről teljesen kitakarítottam, de semmi változás.
Szerintetek mi baja lehet, javítható?
Kezdő vagyok még TV javításban.
Előre is köszönöm!
Üdv mindenkinek!
A fenti tv javításában szeretnék egy kis segítséget kérni.
A rajzon C488 10mF/250V kondi felrobban.
Egy rövid ideig van kép kb 5mp és már púposodik is ki.
Ahogy megjön a kép mintha valami a függ eltérítéssel lenne, mert a kép tetején visszahajlik a kép. Vékony csíkok látszanak. Sok időm nem volt nézni mert már pukkant is a kondi.
Nem javítottam még ilyet. Valami típushiba esetleg?
De mára ráhagyom mert nemsoká csörög az óra.
Köszönöm Zoli
Sziasztok!
Még nem szedtem szét mivel jó nagy ívelt kijelzős.
Stby van, távra-gombra indul, relé kattan de kb 3 másodperc múlva leáll. Kép és hang nincs. Másik fórumon alaplap cserével javították de szoftveres hibát is említettek.
Van ezzel kapcsolatban tapasztalat valakinek?
Elvileg ez a main van benne: