Sziasztok!
Ezzel az LG-vel küzdök, mert kb. két másodperccel az indítás után lekapcsolja a háttérvilágítást (bejött az LG logó). Ha lámpával megvilágítom, akkor látom hogy rendesen működik a készülék, a menü gomb megnyomása után a kijelzőn megjelenik a menü. A háttere kétoldalon megvilágított élmegvilágításos, 2x64 darabos LED csíkkal szerelve, 8 db-os szakaszokra bontva kap tápot. Szétszedtem a kijelzőt, szakaszonként többször is ellenőriztem a LED-ek állapotát. Mindegyik kifogástalanul működik. Ha bekapcsolom a készüléket, akkor mindkét oldalon világítanak kb. kettő másodpercig a LED-ek. A tápról leválasztva és teszterrel szakaszonként a tápegység csatlakozójánál meghajtva is működik az összes LED.
Arra gondoltam, hogy a LED driver IC (AS3695C) vagy valamelyik FET (16 db 4NQ10L)lehet hibás. Tettem bele egy másik bontott de tesztelt tápot, a hibajelenség ugyanaz maradt, tehát nem hibás a tápegység (EAX62865401/8 ill. EAY62169801).
Szeretnék tanácsot kapni arra vonatkozóan, hogy mit ellenőrizzek le rajta, mi okozhat ilyen hibát.
Köszi:Zoli
Üdv mindenkinek. Bekapcsolás után LG Life's Good felirat , alatta meg egy analóg óra , utána meg egy digitális . Távirányítón , meg a készülék gomboknál is csak a ki-be kapcsolásra reagál . Valami ötlet ?
Tiszteletem mindenkinek!
Alaplap hibás ,LG 42LW5590 típusú televízió ügyében kérek segítséget!
Olyan mestert keresek,aki vállalná a processzor cseréjét az alaplapon.A processzor típusa: LGE35230-TE1132 P30 154047 B3A.
Az újra forrasztás nem hozott eredményt,két hónapig volt jó.
Köszönök minden segítséget!
Üdvözlettel: Péter
Üdvözlet Mindenkinek!
Javítottam egy fent nevezett LG TV-t. Sajnos le van zárva jelszóval, így nem tudom hangolni, megfelelően tesztelni.
Alap jelszavak nem működnek (0000, 1234).
Van lehetőség ezen az alaplapon valahogy törölni a jelszót?
Üdvözlettel:
Gábor