Sziasztok,
ez a táp időszakosan működik csak. Készenléti üzemmódban is csak hunyorog a LED, de nem hibakód, mert mérés alapján is egyértelmű hogy a tápfeszültségek ingadoznak. A lekapcsolgatásban nincs rendszer, tehát nem valami pulzáló üzemmódról van szó. Az RP05-06, CP09 és a TDA16846 IC kicserélve, minden átforrasztva, mégsem megy. 300Volt stabilan megvan a pufferen. Fóliaszakadást, rossz forrasztást nem látok. A CP09 kondin a feszültség nehezen követhetően ingadozik, nagyjából 9-13 Volt között.
Mi lehet még? Én kifogytam az ötletekből.
Köszi, üdv
Tamás
Sziasztok!
A fenti TV-n a következő "kép" látszik:
Kijelző?
Sziasztok!
A hétvégén vásároltam a fent említett tv készüléket új állapotban az egyik áruházban. Beüzemeltem, és azóta az a problémám hogy kikapcsolás után saját magától visszakapcsol. Ha távirányítóval, ha a készenléti gombbal vagy ha időzítővel kapcsolom ki, kb 15-30 mp múlva visszakapcsol, és csak úgy tudom kikapcsolni, ha kihúzom a konnektorból! Tudna esetleg valaki segíteni, hogy valami beállítási funkció, vagy rossz a tv? Köszi a segítséget!
Kicsit rendbe tettem.
Kalex
Udv. mindenkinek. Egy LG 42PC1R plazma keszulek kerult az asztalomra ma delelott ,Y sus hibaval . A STK795 820 zarlatos a modulon ,kivancsisagbol lefaragtam a szilikon gumit a hibrid IC rol es szepen lehetett latni a meghibasodott tranzisztort az aramkoron . Mi a velemenyetek , van esely arra hogy egy fettet ha beepitenek mukodne? Es valyon milyen fett legyen az?