Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 42LG7500 ZB CHASSIS LD86F SM

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
5.3 MB
Page
40
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG 42LG7500 ZB CHASSIS LD86F SM service manual (1st page)
Preview of LG 42LG7500 ZB CHASSIS LD86F SM [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG 42LG7500 ZB CHASSIS LD86F SM service manual (2nd page)
Preview of LG 42LG7500 ZB CHASSIS LD86F SM [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG CHASSIS LD-86F 42LG7500 ZB LD86F 42 7500 LD 86
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG 29FS2BLX CHASS. CW62A raszterkorrektor hiba - MEGOLDVA
Sziasztok. Előszöris a TV adatai: LG29FS2BLX CHASS. CW62A proci: TDA12021PQ/N1F00 képcső: LG.PHILIPS A68ERS870X02 (Korea) Pár nap próbálkozás után tanácsot szeretnék kérni, az említett TV raszterkorrektorának javításához. Lengyel és orosz fórumokon olvastam már a hibáról, sajnos alig értettem meg valamit, amit igen azokat már kicseréltem ( C408, C308, R316, L401, D403, IC302, EEPROM cserélve, netről letöltött dump betöltve ), ezen kívül sok-sok RC elemet átmértem, eredmény nélkül. A kép annyira be van horpadva, mintha EGYÁLTALÁN semmi szabályzást nem kapna, köbö így néz ki: feszültségszintek rendben, egyre gyanúsabb kezd lenni a proci, ugyanis a 75-ös lábon kellene, hogy vezérelje a OW részt, de ott szinte semmi sincs (90mVpp), viszont "vakon" nem szeretnék venni (ha egyáltalán beszerezhető) Szervízmenübe szeretnék előbb belépni, légyszi írja le valaki hogyan kell. Remélem van valakinek tapasztalata a hibával kapcsolatban és tud segíteni. köszi előre is! pár kép még a könnyebb azonosítás kedvéért:
LG RZ42PX11 plazma tévén időnként "negatív" kép.
Sziasztok! Segítségeteket kérném, mert plazma terén tapasztalatlan vagyok. Nos a jelenség az, hogy bekapcsolást követően időnként a kép negatív lesz pár pillanatra, majd jó és ismét rossz. Ezt mintha képtartalomtól függően (fehér mennyisége) csinálná. Jel nélkül nagyon ritkán bolondul meg. Mikor negatívos érdekes hangokat ad, mint mikor egy trafó lemezei zörögnek... Feszültségek rendben és amennyire ilyen rövidke idő alatt mérni lehet, nem változnak. Ahogy melegszik a készülék egyre kevesebbszer csinálja, de meg nem szűnik teljesen. Talán valaki találkozott már ilyen jelenséggel és ad ötletet a hibakeresésben. Köszönettel: Kiss Z.
LG 26lc41 LCD
Sziasztok! A z említett gép a saját gyári jó távjával nem hozza fel a menüt és nem lhet proramokat sem léptetni. Csak bekacsolható ,hangerő ,TXT, OK. A tápban volt pupos elkó. Esetleg a szerviz mód is érdekelne és minden ötletet köszönök. Laci
LG 32LD 450 Nincs háttér világítás
Sziasztok! Ebben a készülékben nem működik az inverter. Megkapja a tápot az indító jelet is, de semmi. A panelon egy AP11A21SN ic van .Jól jönne egy rajz róla. Esetleg egy jó inverter is. Köszi.: Laci
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce