Udv a tanyazoknak!LG42PJ550N tipusu plazma kerult hozzam hianyos Z-sus modullal.Z-sus model EAX61420601;Q202,Q203,Q205,Q206 hianyzik.Gyanus hogy a PDP lehet hibas de egy probat megerne.Minden infot elore is koszonok.
Tisztelettel:Rakoczi
Tisztelt Tanyalakók!
A fent említett TV minden bekapcsolás után kezdeti beüzemeléssel indul. Minden esetben, ha teljesen leválasztom a villamos hálózatról. Ha távirányítóval kapcsolom ki, akkor néhány napig jó, aztán újra kell hangolni. A neten nem találtam hozzá eprom tartalmat, Feltételezem, hogy ez okozza a hibát. Tud-e valaki segíteni?
Köszönettel:myckie53
Üdv!
A fenti gép a címben jelzett hibát produkálja. Bekapcsolás után minden normális, majd pár perc múlva halkulni kezd és teljesen elmegy a hang. A tv scart-ról megy , másig tv üzemel róla, a tv nincs nálam. Érdemes evvel foglalkoznia helyszínen vagy main hibás, esetleg ha valaki látott már ilyet ? Köszönöm a figyelmet !
Üdv. Mester urak!
Nevezett tv-re rádugták a külső tunert, szikrázott a csatlakozó, és utána már csak egészen halvány a kép. A tápegység kimeneti feszültségei megvannak. A távirányítóval a fényerőt változtatva az osd-n mozog az oszlop, de nem változik a fényerő. Hol lehet a hiba? Esteleg az EPROM tartalom megsérült?
Üdv: