Jó estét kedves kollégák!
Egy régi ügyfelem fia keresett meg(múlik az idő).
Vásárolta e csodát és divX-re is igényt tartana.
Az eladó mondta szervízmenüben be lehet kapcsolni ezt az opciót.
Gondolom usb-n keresztül akar filmet varázsolni.
Tud valaki megoldást esetleg?
Köszönöm, üdv, kovi
Sziasztok,
küzdök itt egy ilyennel. Az a bajom vele hogy automata hangolásnál nem áll meg a keresés. Ha finomhangolóval rámegyek és lememozom akkor nem mászkál el.
A tekercsből kivettem a kondit és 56, 68, 82pF-el végig játszottam, tekercset is hangoltam, de nem tudom megállítani.
Hány pF-et kell idetenni? Esetleg mi szokott még ilyent okozni? Nekem eddig ez mindig bejött, általában 68pF-el.
Ha volna ilyen tekercs valakienk és elküldené, az is segítség lenne, ha másképp nem, kizárnám hogy ezzel a taggal van baj.
Köszi.
Tamás
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Üdv Mesterek !
42ln5404 típusu tv szervízmódja kéne...mert lezárták még a gombokat is, de nincs meg a kombinációóóó
Köszönöm.
Szervíztávval rögtön megoldódott...
Sziasztok!
A fenti tv-n kb egy óra után elmegy a kép,távval ki-be kapcsolva pár percre újból vissza jön.
Hang rendben van.
Wolf