Sziasztok!
Ennél a készüléknél bekapcsoláskor csak hang van. Láthatólag háttér megy.. ellenőrizve a T-cont kiderült, nincsenek meg a feszültségek. Cseréltem a panelt, de így sem változott. Ha a z egyik kijelzőre menő szalagkábelt lehúzom, megjelenik a félkép. Visszadugva eltűnik és forr a táp ic... zárlatos a kijelző ezen oldala. Tehát adódik a kérdés, érdemes lebontani a kijelzőt, van esély, hogy hozzáférhető helyen hibás? Tudom, ne legyek lusta, de talán van aki kapásból tudja a választ, mert ismeri ezt a kijelzőt. (LC320WUN)
Köszönettel: Kiss Z.
sziasztok!
a fent nevezett (LG RE-44NB10RB ) készenlétből nem indul , illetve a sor nem megy , mert a tápok rendben, fűtés megy, a nagyfesz azonban hiányzik,mérve a tápok rendben, de mégsem indul, van ennek ilyen irányú tipus hibája? Szkóppal a meghajtást nem néztem még , gondoltam mig teljesen kifordítom elötte kérdezek.
üdv: attila
Sziasztok!
Aranyos drága kollégák, segítséget kérek, -keresek!
Szétszedve áll a fenti TV, jó Eeprom (24C512) tartalom kellene bele, ha jó a diagnózis. Néhány másodperccel a bekapcsolás után újra indul és ezt ismétli vég nélkül.
Minden sgítséget, tanácsot örömmel fogadok és előre is köszönöm.
Sziasztok
A tárgyban szereplő tv HDMI kábelét menet közben csatlakoztatták. Azóta nem minden készüléket lát, pl a kábeltv-s box hibátlanul üzemel az xbox csak csökkentett felbontással hajlandó képet adni. Első körben szoftwert szerettem volna frissíteni hátha megoldja, de az Lg oldalán nincs hozzá. Találkozott már valaki ezzel a hibával, mi lehet a megoldás?
Köszönöm
Balázs