Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 55LB870V-ZA CHASSIS LD42A 1401-REV00

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
11.1 MB
Page
98
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG 55LB870V-ZA CHASSIS LD42A 1401-REV00 service manual (1st page)
Preview of LG 55LB870V-ZA CHASSIS LD42A 1401-REV00 [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG 55LB870V-ZA CHASSIS LD42A 1401-REV00 service manual (2nd page)
Preview of LG 55LB870V-ZA CHASSIS LD42A 1401-REV00 [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    LG CHASSIS LD-42A 55LB870VZA LD42A 1401REV00 55 LB 870 VZA LD 42 1401 REV 00 55LB870V ZA REV00 1401-REV00
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG MC019 saszi szerviz bealitas
Udv. minden tanyazot, egy kis segitseget szeretnek kerni a fent emlitatt tv-hez.Nem tudok belepi a szervizmenube ,a szervizkonyv egy SVC gomb megnyomasat irja az OK gomb megnyomasa utan ,de ilyen gomb nem talalhato a taviranyiton .Ugy gondolom a szerviz taviranyiton van csak ilyen. Van valamilyen mas lehetoseg is? Elore is koszonom a valaszokat ,es KELLEMES KARACSONYT KIVANOK MINDENKINEK!
samsung ps50c680g5w plasma ki-be kapcsolgat.
hi. a fenti plasma többszöri-egymásutáni- 230v-os hálózat ki-be kapcsolódás után ua teszi mint a hálózat. 230v bedug-stby led on-villog,indulna-képernyőn enyhe halvány derengés-majd kikapcs és folyt köv. tápfeszeket mértem-jók. ua mint az előirt. y-mainban kondit még nem cseréltem,de a félvezetőket átmérve zárlatot nem találtam. valakinek ötlete-tapasztalata?? esetleg bontásból panel?? a száma:LJ41-08458A R1,2 50UF2P (1 layer) rev:AA3 logic main-on ledek jeleznek... üdv: egon
LG32LC2R televízió PSU kapcsolási rajz
Üdvözöm a fórumozókat!
Keresem az LG32LC2R televízió PSU kapcsolási rajzát. Az ezen az oldalon fellelhető szervice manuálban (több van ilyen az oldalon) nem található.
Előre is köszönöm.
LG 55UB850V csak melegen indul el
Sziasztok!

Van nálam egy UB850V -s LG tv, ami nem indult el készenlétből. A led úgy villog ahogy induláskor szokott, de sem a t-con tápja sem a háttérfény nem indul.
Az összes többi tápfeszültség rendben.
Hibakeresés közben indítgatva egyszer sikerült elindítani véletlenül, de aztán nem ismét nem indult.
Ezután a reset gomb nyomkodásával sikerült újra elindítani nagyon nehezen. Ekkor csináltam gyári visszaállítást, és teljesen helyreállt. Stabilan indult, és működött hosszabb ideig.

Viszont ha kihűl ismét nem indul. A különbség csak az hogy ha bekapcsolva hagyom 5 percig, és újraindítom - akkor hibátlanul működik.

Ez lehet EMMC hiba? Újraírhatnám, de egyenlőre a dump sincs meg és kétségeim vannak hogy az EMMC miért javulna meg a melegedéstől.

Vagy ez inkább bga leválás lehet? Akkor miért nem érzékeny a main mozgatására mikor megjavul...

Vagy mégis van valahol egy kóbor kondi amit nem találok meg? Ez lenne a melegen jó hidegen nem jó szokásos megoldása.

Ha valaki találkozott közületek ezzel a jelenséggel, adjon nekem tanácsot...

Köszönöm!

 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce