Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 55LF550T 550Y-TA 55LF551V-TC CHASSIS LB55T SM

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
6.2 MB
Page
77
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG 55LF550T 550Y-TA 55LF551V-TC CHASSIS LB55T SM service manual (1st page)
Preview of LG 55LF550T 550Y-TA 55LF551V-TC CHASSIS LB55T SM [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG 55LF550T 550Y-TA 55LF551V-TC CHASSIS LB55T SM service manual (2nd page)
Preview of LG 55LF550T 550Y-TA 55LF551V-TC CHASSIS LB55T SM [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG CHASSIS LB-55T 55LF550T 550YTA 55LF551VTC LB55T 55 LF 550 YTA 551 VTC LB 550Y TA 55LF551V TC 550Y-TA
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
LG42le5500-za Led TV chassis:LD-03E A HDMI bemenetek nem működnek.
Üdv. Mindenkinek! A készülékbe a hdmi kábelt bedugva a menüben rákattintva írja,hogy csatlakozik. Nem talál jelet. A HDMI ic lábain a feszkók megvannak. Nem tudom mi a fene van de már unom,hogy egy héten belül 2 szer ugyan azzal a gagyi hibával találkozom. Nem tudom nem e lenne érdemes először az eprom tartalmakat frissíteni. De vajon hol található meg megint? Természetesen: http://remont-aud.net/dump/lcd_pdp_tv/lg/lg_42le5500_za_shassi_main_board_ld_03e/246-1-0-39026 oldalon. Ha valaki megtenné,hogy letölti. üdv.
LG 42PC1RR plazma TV gyerek zár. Hogy lehet eltávolítani?
Tisztelt kollégák! Kérlek segítsetek! Egy LG 42PC1RR plazma tv, bekapcsolás után bármely gomb megnyomása után a készüléken azt írja ki németül hogy gyermekzárba van a tv. Távirányítón tudok mindent csinálni, azon kívül hogy a menübe ahogy bemegyek , nem tudok benne lépegetni le fel, csak az első menüpontot tudom elérni. Pedig a le fel gomb működik, mert a csatornát viszi. Előre is köszönöm a segítséget!
LG CE-29K30RQ(ch:MC-022A) nincs készenléti állapot, nem indul
Szép napot mindenkinek! A témában nevezett készülék alap hibája sorkimenő zárlat volt.A sorkimenő cseréje után, jött a következő hibajelenség, nincs készenléti állapot.A led villog ütemesen, az egyik relé ennek az ütemében kattog.A táp sec. oldalán semmilyen feszültség nem mérhető.Hozzám már úgy került hogy más feladta vele a küzdelmet.A táp vez. IC-t, kondikat(kék tárcsát is)ellenállásokat cseréltem.A sorvégfok meghajtó tranyó sem a rajz szerinti, de amíg nincs készenlét, addig nem cserélem.Optocsatoló cserélve, primer oldalon nem mérhető zárlat.Ötlete van e valakinek ezzel kapcsolatban, ha igen szívesen veszem. Kösz előre is. Tónió
LG 32LB5610-ZC LCD TV halvány a kép!
Sziasztok! 

A fent említett tv-n van kép, de csak halvány a kép. Alapból a kontraszt és a fényerő is 100%-on van. Tehát a halvány képet csak sötétíteni lehet. Az ECO mód is működik rajta, de ha bekapcsolom, akkor az is csökkenti a fényerőt. Találkoztatok már ilyen jelenséggel?

Köszönettel:
Tamás
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce