Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

LG 55LM4700-UE CH.LA21B

TV - SERVICE MANUAL
Type: (PDF)
Size
5.8 MB
Page
43
Category
TV
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar lg manual?
Advertisements
Document preview [1st page]
LG 55LM4700-UE CH.LA21B service manual (1st page)
Preview of LG 55LM4700-UE CH.LA21B [1st page]
Click on the link for free download!
Document preview [2nd page]
LG 55LM4700-UE CH.LA21B service manual (2nd page)
Preview of LG 55LM4700-UE CH.LA21B [2nd page]
Click on the link for free download!
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    LG CH.LA-21B 55LM4700UE CH.LA21B 55 LM 4700 UE CH.LA 21 55LM4700
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • Please take a look at the below related repair forum topics. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
Samsung J51A pisszen és utána csak a RL801 relé kapcsolgat, a stby led ennek megfelelően piros-zöld.
Sziasztok. Nem tudom mi lesz belőle mert körbejárni is fél nap, a szerelhetőséget inkább nem is említem. Ezért kérek segítséget mert lehet valaki megmondja melyik panelban mit cseréljek. A hiba az volt hogy a két STK392-040 Convergencia IC hiányzott belőle, na ez pótolva lett de mielőtt valaki kiszedte belőle addig állítólag beindult csak kikapcsolt. A címben leírtakig jutottam, és most hogyan tovább? Üdv József.
LG tvéknél cserélhetők-e a kijelzők egymással?
Sziasztok!
Van két LG tvém, az egyiknek törött a kijelzője, de a másik ép, lehet cserélni egymást?

A törött kijelző: LC320WXN (SA)(A2), az ép:LC320W01 (SL)(18) a szalagkábelek távolabb vannak egymástól, mint az elsőnél?
Segítsetek ha tud valaki valami okosat! LG-RE-21FA7CRX
Sziasztok! Tudna nekem abban valaki segíteni,hogy mi lehet a hiba. LG-RE-21FACRX tipusú készülékemben.A hiba jelenség az volt,hogy villogott a készenléti led a tv elején és indította volna a sor de nem sikerült neki mivel a sorvég indító tranyó megadta magát.(TT2140 tipusú.) Ezt kicseréltem, de úgy néz ki,hogy nincs indító tápfeszem se mostmár.Biztosítékok jók,320v-is megvan a nagy elkón.Azt gyanítom ,hogy talán a Str-F6600 primer indító ic lesz a hunyó.Sajnos a hétvége miatt nemtudok hozzájutni nincsennek nyitva nálunk a boltok.De lehet hogy nem,szerintetek? Csatolom a kapcsolási rajzát is ha ebben tudnátok segíteni.
LG M2752D-PZ fejjel lefelé van a kép
Sziasztok, 

Van egy a címben említett eredetileg alaplaphibás TV-m ami alaplap csere után majdnem tökéletesen működik. Egyetlen hibája van, hogy fejjel lefelé van a kép. Az alaplapot e-bayen vettem, típusazonos. 

Amiken már túl vagyok: 
-menübe mirror lehetőség nincs
-szervizmenübe van, de nem aktív, szürke nem lehet "rákattintani"
-kaptam hozzá firmware file-t, de nem akar frissíteni, mindent a leírás szerint csináltam de a tv mindig bebootol de nem fw módban.

Kűzdött már valaki hasonlóval? 

Köszönöm a segítséget, én már feladtam. 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce