Tisztelt Tanyalakók!
A fent említett TV minden bekapcsolás után kezdeti beüzemeléssel indul. Minden esetben, ha teljesen leválasztom a villamos hálózatról. Ha távirányítóval kapcsolom ki, akkor néhány napig jó, aztán újra kell hangolni. A neten nem találtam hozzá eprom tartalmat, Feltételezem, hogy ez okozza a hibát. Tud-e valaki segíteni?
Köszönettel:myckie53
Sziasztok!
A fenti készülékkel a következő a problémám:
Bekapcsolás után a háttérvilágítás megy de kép az nincs sem antenna bemenetről sem scart bemenetről.Hang az van mindkét esetben.Bekapcsoláskor egy pár másodpercig villog a zöld led.A tápja jónak tűnik szemrevételezve és mérve is.Esetleg valakinek videópanelja lenne -e hozzá vagy javít-e valaki ilyen készüléket?
Segítségeteket köszönöm!
Üdv. mindenkinek
LG RZ 15LA70 ipusú ML-041B alaplappal szerelt TV vel szívok Ha megérintem szkóppal az SDA vagy az SCL vonalat
akkor néha elindul és tökéletesen üzemel ha nem érintem meg el sem indul mi lehet a gond
Üdv. mindenkinek!
Kedves kollégák szerintem épp it lenne az ideje annak,hogy az LG X4-es és hasonló plazma tv k kijelző(zöld vagy piros pöttyök)Mal-Discharge hibát kivesézzük. Jó lenne közösen megoldást találni erre az általános problémára,nem csak össze vissza tekergetni a potikat. Ha valaki egyetért az nagyon jó lesz. Én amit ehhez hozzá tudok tenni a legutóbb majdnem,hogy full átkondiztam a main-t és valamelyest csökkent a zaj a kijelzőn. Hamarosan full átkondizom az egész man-t.Nektek mi a vélményetek tapasztalatok.
üdv.