Sziasztok!
Ismerősöm kéményébe belecsapott a villám. A tv HDMI1 portja (meg a t-s box) tönkrement, de minden más működött.
Három hét elteltével elkezdett kifagyni. Most bekapcsolás után 15 perccel kifagy, ha újraindítom megáll a logónál.
Ha lehűtöm a procit, rendben működik egy ideig.
Ez már csak main cserével fog megjavulni... Mivel a t.con a mainra van felépítve, csak ez a típus és méret fog működni. Volna egy 49 colos, de meg sem próbálom, úgysem lesz jó.
Tehát egy 55SM8050PLC mainra vevő lennék ha valakinél volna egy elfekvő darab.
Bízom benne hogy lesz, mert ezeknek rendesen döglik a kijelzője....
Köszönöm!
Sikerült egy ismerősnél találni egy újszerű main-t, működik a készülék.
Köszönöm!
Üdv. mindenkinek!
Hozzám került egy LG Flatron M1921A-BZ Tv/monitor a követ-
kező hibával. A táp működik/12V,5V/ de nem kapcsol be.
A MEM penel tápcsatiját ki-be huzogatva beindul de nem
müködik normálisan. Ha valaki javitott már ilyet vagy
van egy MEM panelja kérem segitsen. A takaritás után
előkerült képcsövek közül ha valakinek kell/csatolnány/
irjon.
Beni1
Üdv Mesterek!
LC320WUH SC(A1) helyett betehető-e az LC320WUG SC(A1)
1:1 ?
Köszönöm
Olvastad?
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
SZÉP JÓ ESTÉT.segítséget kérek tőletek panasonic tx 29 as 10p tévé ki bekapcsolgat a relé kattog ha vissza jö a kép,van ugy hogy 2percig jó utána kattanás elmegy a kép ,és utána relé kattanás és vissza jön . előre is köszönöm