Sziasztok!
Áramszünet után csak az LG logóig jut el ki-be kapcsolható.
Lehet vele kezdeni valamit, vagy alaplap csere?
EBT 63998603, EAX65610905(1.0)
Köszönöm,üdv,kovi
Üdv. Mester urak!
Nevezett tv-re rádugták a külső tunert, szikrázott a csatlakozó, és utána már csak egészen halvány a kép. A tápegység kimeneti feszültségei megvannak. A távirányítóval a fényerőt változtatva az osd-n mozog az oszlop, de nem változik a fényerő. Hol lehet a hiba? Esteleg az EPROM tartalom megsérült?
Üdv:
Szevasztok!
A fenti tipusu TV minden funkciója működik.Kép csatornaváltások jók,minden előzmény nélkül a hang lelassult,emiatt az egész olyan mint egy lassitott ufó hang.
A lakásban van másik tv is az tökéletes. Ennek a kábelére csatlakozva ugyancsak a lassitott hang van. Egyébként DIGI kábelesem van.
Köszönöm ha van tanácsotok.
Sziasztok.
A fent említett készülék gyári beállítások visszaállítása után nem hangol DVB-C, csak DVB-T. (Nem lehetett csatornát rendezni.) Nem is ajánl föl lehetőséget.
Ennek visszaállítása ügyében keresek segítséget..