Üdv Kollégák!
Segítséget kérnék a címben szereplő készülékekhez. A TV távirányítójával szeretnék váltani a programokat a Set Top Box-on. A TV menüjében ki lehet választani az irányítani kívánt készülék típusát, de nem tudom, hogy az Invitel milyen típusú cuccot használ. Már egy csomó gyártó típust megpróbáltam, de egyikkel sem volt jó. Az Invitel leírásában kétféle típust említenek, Motorolát és Albist. Ha a Motorolát állítom be a TV-n, nem működik, Albis pedig nem szerepel a TV listájában. Milyen típussal lenne érdemes megpróbálni?
Előre is köszönöm a segítséget! Zoli
Üdvözletem Tisztelt fórumtársak..
Egy LG 32LB550B típusú led tvben a képernyőn megjelentek fehér foltok de a tv rendesen működik tehát van képe...
A kérdésem az lenne hogy a tápegységben lesz a hiba vagy a ledsorban lévő ledek kezdenek meghalni?
Nem nagyon van még tapasztalatom LED tvkkel azért is kérdezek :)
A válaszokat előre is köszönöm..
Sziasztok!
Állítólag az EBT60943601 és az EBU60845721 jók bele. Tööb baja is van az eredetinek: nincs hang- forró a hangproci, hdmi-k eltűntek, lassú a kép- ilyen hibával még nem is találkoztam.
Köszönöm!!
Sziasztok kolléga urak!
Segítségetek szeretném kérni a fentiekben említett tvröl.
Problémám az lenne vele hogy standby üzemmódból bekapcsolva nincs se kép se hang,és led tvket nem javítottam még.A gazdája csak annyit mondott hogy néha van halvány kép de hang akkor sincs.Abban szeretném kérni segítségetek hogy hol kezdjem a hibaanalizálását és hogy valaki találkozott e ilyen problémával és szívesen megosztaná velem tapasztalatait.Előreis köszönöm mindenkinek.
Üdvözlettel mindenkinek:Tibor