Üdvözlök mindenkit!
Adott a fent említett plazma tv, a képen látható kijelzőhibával.
Ha esetleg valakinek van tapasztalata ezen jelenség gyógyításában(kivéve kijelző csere mert az ugye egyből megoldaná a gondot, csak nem gazdaságos) annak a hozzászólásait nagyon szívesen venném.
A kérdés tehát röviden annyi, hogy javítható-e valami trükkös megoldással az adott probléma a kijelző cserén kívűl.
Sziasztok!
A fent leírt készüléknek a gondja hogy bekapcsol van nagyfesz, megjön az eltérítés de mielött a "hangyák háborúja jönne" szóval elötte kikapcsol, a videofokozatot nem várja meg míg feláll, elötte kikapcsol.Hiba üzenetet nem villog, a képcső le van zárva végig.kontakt hiba, melegedésre átnézve helyszínen de semmi változás, mielött kibontom esetleg ha van valakinek használható infója esetleg ne fussak felesleges köröket megköszönném.
attila
Sziasztok!
Problémám van az LG 32LB5610-ZC TV-vel (2014-es gyártmány)
A TV kikapcsolása után visszaáll a gyári beállításokra (nyelv, régió kiválasztása, programok keresése.
Gyári beállításokra visszaállítottam.
Sajnos hiba megmaradt.
Lg honlapjáról levett frissítéssel mindig csak a multimédiás ablak nyílik meg.
Valakinek nincs-e frissítése ehhez a csodához (USB ).
Üdv: |
Sziasztok!
A fent nevezett tv javításában (chassis LD12C) kérek segítséget, main-on méregetve a 0,9 ;1,5V-ok, 2,5V ;3,3V és 5V-okon nem látható kiugróan nagy zaj (szkóppal is nézve).
Elmondás alapján 2 hete kezdődött eleinte még menet közben megjavult most már mindig rossz.
A segítséget előre is köszönöm, makittib.