T. kollégák!
Saját LG televízióm-hoz keresek megoldást. Az alany egy 49UT661H hotel TV, amin rengeteg minden beállítható, kivéve a rátölthető applikációkat. A kérdésem, hogy lehetséges-e valamilyen módon rávarázsolni az LG store App-ot, vagy direkt módon olyan App-okat, amelyek más LG TV-ken futtathatóak?
Előre is köszönöm a válaszra fordított időtöket!
Szép napot! Doki
Üdv Mesterek!
Adott készülék problémamentesen indul , megy de rövid időn belül kikapcsolgat stbyba. (akár rögtön vissza is kapcsolható)
Természetesen kínai "mindenegypanelon" sasszi. A remontról letöltött tartalommal új spi benne, a stabicék körüli elkók cserélve, ill. a táp primer oldalán is.Hiba maradt. Remélem valaki már találkozott ezzel a hibával és segít.
Köszönöm.
Sziasztok!
A képe állítólag rózsaszínes, de idővel helyreáll.
Szerintem nem áll helyre, csak a szem szokik hozzá.
Nos A68QCP cső lakik benne, ráírva a samu csőre, hogy LG Philips, gratula...
Rámérve a zöld olyan 500mikroA, ami még annyira tán nem gáz, de a másik két katód meg 1,2-1,5 miliA.
Hogy jártam jobban szerintetek?
Mert én bizony meglőttem, nem turkáltam szervizmenüben meg máshol és jó lett.
Közben egy Sony KV-29X1D is készen lett, kikapcsolgatott, tele volt forrhibával, hihetetlen milyen jó állapotban van a csöve kivételesen :)
Üdv:
Pityesz
Sziasztok!
Nevezett készülék tápegység hibás volt. Ezt megjavítva már be lehet kapcsolni, viszont más életjelet nem produkál. Vagyis megjelenik az "LG" logó, alatta az óra (jelen esetben a helyén négy -) de mást nem lehet vele kezdeni csak kikapcsolni. Saját gombjaival és távval egyaránt.
Mivel még hasonló hibával nem találkoztam, nincs ötletem hol folytatnám a keresést... tápok, beleértve main segédtápjait, rendben vannak.
Találkozott már valaki ilyen hibával?
Köszönettel: Kiss Z.