Sziasztok.
Gondom van a fent említett készülékkel.
A típus nem jut eszembe de du. felírom.
Szemrevételezéskor rögtön látszott hogy
az összes 250-450v os kondi letolta a bugyiját,
az egyik 450v 330m kondinak teteje átégett
és bekapcsoláskor áthúzott.
Kicseréltem a kondikat amikre több hetet vártam
mert extra a méretük az ár sem volt kevés a
kilenc db. kondi tízezer körül volt .
Bekapcsoláskor áthúzáshang automata le,és ua.
a helyen ahol az átégett tetejű kondi volt
púpos lett a kondi.
Nem látok sehol áthúzásnyomot pedig ekkora hangnál
legalább tíz kilovolt körül kell lennie.
olyan mintha a kondiban húzott volna át.
Ha tudtok kérem segítsetek,előre is köszi.
üdv:hifi64
Szép estét mindenkinek!
Javítottam ezt a tv-t táphibával az összes elkót cseréltem a tápban viszont már ez a kép fogadott mikor bekapcsolt. Hűtesre fűtésre nem reagál a mainboard hátha ott okozza valamelyik elkó ezt a gondot.
Szerintetek mainboard csere?
Köszönöm szépen előre is a segítséget mindenkinek!
Üdvözlettel :
András
Van egy lg27lc2r-zj tipusu LCD tv-m. A problema vele az, hogy akitol vettem belepiszkalt a tapjaba (kondi csere). Es most csak hatter vilagitas van es mas nem megy. Letezik h ez taphiba lenne? Nem kaptam rajzot hozza meg, hogy nezzem meg, hogy jo kondikat tettek bele v sem. Valami otlete valakinek?
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el"
Sziasztok!
Egy kedves ügyfelemnek nem működött a fenti távirányítója és mivel én is ugyanazzal a LG tévével és távirányítóval rendelkezem, gondoltam kipróbálom, hogy a távir. vagy a vevő hibás-e. Nem sikerült a regisztrálása.
A vicc az, hogy azóta a saját távirányítom is sikertelen regisztrációt ír ki.
Most van két pár eszköz, de nem regisztrálható. Infrásan hibátlan mindkettő.
Próbáltam az "Állítsa vissza a távirányítót az ENTER (vagy OK) és a MUTE
gomb egyidejű megnyomásával és 5 másodpercig történő nyomva tartásával."
Semmi.
Mindkét vevöt próbáltam, mindkét usb-ben.
Semmi.
Szerviz módban a hub-ot visszaállítottam 0-ra, de az sem segített, bár az enyémmel 1-es állásban is jól működött.
A segítséget előre is köszi!
Szép napot!