Sziasztok
A cimben szereplő monitort átkondiztam mivel nem adott fény , a kondik felvoltak puposodva , kicseréltem őket és most nem kapcsol be a monitor , mit ronthattam el , miért nem kapcsol be , ebben szeretnék segitséget kérni .
Üdv' az Uraknak! A fent említett cucc "üresen" jónak tűnik, kiírja hogy szeretne csatlakozni de amint kielégítem eme vágyát, csak villog. Pontosabban fél másodpercig hibátlan kép, majd sokáig semmi, azután fél másodpercig hibátlan kép, majd..... stb. stb. Akad valaki e kies hazában aki tudja miért?
Köszöntök minden Tanyakedvelőt !
Címbéli típusú, Seriel: 905UXHBoto41 LCD monitor bekapcsolásakor szépen megjelenik az LG logó a hozzácsatlakoztatott számítógépről kép nem jelenik meg és "power saving mode" szöveg (energiatakarékos üzemmód) jelenik meg a képernyőn, Hol lehet, hol keressem a hibát ?
Szevasztok!
Van egy LG FLATRON IPS 235 típusú monitorrom,
ami a következő hibajelenséget produkálja.
Működik rendesen,de meg nem határozható(néha
fél óra néha 1 óra) időközönként sötétre vált,majd kb 1
1,5 másodperc után minden helyreáll.
Kérdésem, van e valakinek a hibajelenséggel kapcsolatban
megoldási javaslata.
Minden segítő szándékú hozzászólást előre is köszönök.
Üdvözlettel
ikarosz55
IGAZ NEM VAGYOK GYAKORLOTT FÓRUMOZÓ DE NEM ÉRTEM MI A HIBA EBBEN A FÓRUM TÉMA MEGNEVEZÉSÉBEN?
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."