Jó estét Mesterek ! Keresnék egy LG LAC-M1600R géphez dísz keretet.Vagy leemelték vagy nem is volt a dobozba. A 6600-os sajna más , megnéztem. Tisztelettel :Öreg Tom
Sziasztok!
Az erősítőbe felcseréltem a végfokokat, a hiba átment a másik oldalra. A hibridet kibontottam, mikroszkóp és röntgen alatt sem látszik rajta semmi. Gondolom valamelyik félvezető.
Van valakinek egy ilyen modulja a fiók mélyén? Esetleg valami +/-40V-os tápfeszültségű végfokmodul, amit be lehetne tenni?
Üdv. Jácint
Sziasztok!
Fenti kb. 10 éves gép filmnézés közben lefagyott, majd utána a please wait üzenetnél tovább nem megy bekapcsoláskor.
Egy szerviz szerint alaplap csere lenne, de már nem kapható hozzá.
Tehát kuka.
Lehet tudni, hogy mi lehet az oka, hogy komplett alaplapot kellene cserélni?
Volt ilyen ismert típushiba ezeknél? BGA? Flash?
Láttam én is ilyen youtube videót, ahol elegánsan cseréltek komplett alaplapot ilyen gépben.
Esetleg Győr közelében valaki meg tudná nézni, ha menthető?
Köszi!
Kaszi
Kérem sistvan ne szóljon a topichoz!
Hi! Tudnátok segíteni? Lenne ez a mini hifi
https://elektrotanya.com/philips_a01-155_fw-c380_service_info.pdf/download.html
Van egy kapcsoló jack aljzatban (ami működik), ha bedugom a fejhallgatót lenémítja a végek bemeneteit. Ha nincs bedugva a füles a 3651 3652 megvan a jel, de a AMP_LEFT meg az AMP_ RIGHT már nincs. (12. oldal)
Az az igazság, hogy nem látom át, hogy ez a jack kapcsoló hogyan vezérli ezt a némító ÁK.-t Kösz