Hali!
Van nálam egy ilyen monitor a képeken látható hibát produkálja egy idő után amikor bemelegszik.
Mi lehet ez, hol keressem a hibát? Kondikat átnéztem nem púposak egyelőre nem találtam mást...
Köszi!
Üdv' mindenkinek! A cucc látszólag működik. Bekapcsolás után kiírja, hogy ki is ő, azaz bemutatkozik. Utána jön a gond. Ha kap jelet rögtön, ha nem akkor egy fél perc után villogni kezd. Pillanatra van kép, sok pillanatig nincs. Stb. stb.... Ötlet?
Sziasztok! Egy LG monitorhoz kérnék segítséget. A monitort bekapcsolva a képen a jobb fölső sarokból indulva fekete majd világosodó kockák vannak. Számítógéphez csatlakozva a kép homályosan látható és a háttérben a kockák is. Találkozott már valaki ilyen hibával? Mi okozhat ilyet?
Üdv
a hiba jelensége:
A monítor maga működik általában bekapcsoláskor bejön a kép , de valamikor nem, indításkor 3-4 csattanó hangot ad asztán valamikor bejön a kép valamikor nem. kikapcsoláskor pedig ilyen kisüléseket lehet hallani 3-4 db, azon kívül mikor beindul akkor kép szép tiszta, szinek rendben.
forrasztásokat árnéztem és hibákat javítottam, amit így gondoltam hogy reped, de semmi változás!
esetleg valakinek valami ötlet?
rajz:
Lg 915ft