Inverter trafót keresek LG W2243 monitorba.
száma: IT-007 EBJ56945505
Sziasztok!
1 olyan kérdésem lenne hogy esetleg valakinek nem lenne-e
valamilyen ötlete hogy miért remeghet a kép ezen a készüléken.
a számítógép az ki lett cserélve(nem a gépnek van valami baja)
és a febontás is jól van beállítva,
mégsem jó!
előre is köszi ha valakinek v mi ötlet!
Sziasztok!
A statikus, összefüggő színek jók, de ha átmenetet kell képezzen, a képeken látható rétegződést produkálja. Olyan mint amikor 8bitre teszem a windóz színmélységét.
A másik problem pedig hogy ha bekapcsolom csak a dvi bemenetet akarja használni, és az INPUT gombot megnyomva a kismenüben csak a dvi választható ki, sehogy nem tudok d-subra, rca-kra, scartra vagy antennára kapcsolni.
Próbáltam bejutni a service menube hogy reseteljek mindent, hátha megoldja, de nem találtam se guglin, se a manualban, ami amúgy fent van tanyán (http://elektrotanya.com/lg_m198wa_m228wa_chassis_lp69g_sm.pdf/download.html)
Távirányítója nincs sajnos, de próbálkoztam a default LG-s menu+ok, illetve a bekapcs+menu gombok és további kombinációikkal de nem jutottam sehova.
Ilyenkor a bevett szokás szerint a power panelen kicserélem az elkókat, de nem vagyok biztos benne hogy ezesetben előre vinne-e (vagy igen?), ezért kérném a segítségeteket.
Szerintem ez a hiba a main boardon valamelyik icben van, de nem vagyok biztos benne hogy hol.
Azért gondolom hogy nem a power panel a hibás mert világítás van, képet ad, és némely szín teljesen tökéletes, még az átmeneteknél is, míg némelyik hibás...de hogy milyen hiba okozza hogy nem vált át pl antenna bemenetre, azt nem tudom.
Bármilyen ötletet szívesen veszek.
Sziasztok!
Ennek a készüléknek "fut" duplázódik a képe.
A kijelző elektronikán van a hiba, másik kijelzővel OK.
Valami tipp a javításhoz, vagy esetleg kijelző valakink?
LM 185 WH1 vagy Ht 185 WX1 is jó lehet.
Köszönettel :Laci