Sziasztok. Kellene egy Digilap , ilyen panel ha van valakinek
http://kepfeltoltes.hu/view/111004/F_nyk_p0202_www.kepfeltoltes.hu_.jpg v. http://kepfeltoltes.hu/view/111004/F_nyk_p0201_www.kepfeltoltes.hu_.jpg v. http://kepfeltoltes.hu/view/111004/F_nyk_p0203_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Bocs elfelejtettem oda irni , hogy tft monitor 16:9-es.
Köszönöm!!
Sziasztok !
LG 700B monitornál függőleges csík jelentkezik .
Ja ,és néhány perc múlva a C744 -es kondi eldurran.
Tudna valaki segíteni ?
Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok,hogy van egy LG 710 (CRT-s) (képcsöves-régebbi) monitor és az a probléma vele,hogy el megy a szín egy idő után tehát a kép -fekete fehér-. Hasonló a viselkedése mint egy fekete fehér TV-nek ,majd egy idő múlva ismét színes élvezhető, szép a kép.Több számítógépen ki lett próbálva ugyan az a helyzet.
Az a kérdésem ,hogy találkozott valaki hasonló problémával? MI okozhatja ezt a hibajelenséget?
A segítségeteket előre is köszönőm.
Üdv : József
Üdv' mindenkinek! A cucc látszólag működik. Bekapcsolás után kiírja, hogy ki is ő, azaz bemutatkozik. Utána jön a gond. Ha kap jelet rögtön, ha nem akkor egy fél perc után villogni kezd. Pillanatra van kép, sok pillanatig nincs. Stb. stb.... Ötlet?