Sziasztok!
A gép nincs nálam, csak a panel. Az ajtózárral történt valami, azt kicserélték, de a gép nem hajlandó elindulni, csak ha az ajtózár kapcsolóját benyomják.
A kérdésem az lenne, hogy ennek hogy kellene pontosan működnie?
1: Becsukom az ajtót, az ajtó zárja az érintkezőt, és ha elindítom, a PTC-vel lereteszeli?
2: Becsukom az ajtót, elindítom a gépet, és ha felfűt a PTC, zárja a kapcsolót és a reteszt, és utána indul el a program?

Jácint
Üdv az egybegyűlteknek!
Fenti Lg mosógép trafójának szekunder feszültsége érdekelne - egy árva jelzés sincs rajta, a primer elfüstölt. És nincs benne öngyilkos hőelem, kiiktatás nem játszik.Ha valakinél van és lenne kedves megmérni...
(Nem kell kibányászni a takonyból,elég lenne a trafó melletti négy dióda bármelyik szélső és valamelyik középső trafó felőli oldalába bökni a mérőtüskét)
Köszönöm: Sanyi
Üdv mindenkinek! Thermotechnika által gyártott TC360, másik címke szerint LG-336 vitrines hűtőn sehol nem találom hogy mennyi R600-at kell bele tölteni. Néztem adatlapokat, de a gázmennyiség pont nincs feltüntetve. Ha valakinek lenne infója róla azt megköszönném.
Szaisztok!
LG WD-80150 tip. mosógép centrifugálás közben olyan - kopogásszerű- hangot ad, mint amikor nincs benne a ruha kiegyensúlyozva. (olyankor persze, ugrálni is próbál :))
Szétszedtem, a dob egyáltalán nem ugrál ilyenkor, a hang hátulról, esetleg a motor felöl jön. A fordulatszámmal biztos összefügg, mosás közben, vagy alacsonyabb centri fordulatszámon nincs, vagy sokkal enyhébb. Gondoltam a csapágyra, de szerintem akkor már szétverte volna a szimmeringet, s folynia is kéne... (?)
Akinek van tapasztalata, ötlete segíthetne, mert a csapágycsere nagy falat, csak akkor állnék neki, ha biztos ott a bibi.
Köszönöm:
-eri-